Розпочати розділ кіно хочемо із легкого та веселого, але не без змістовного.
Тому до перегляду ПІК рекомендує фільм Тайки Вайтіті – «Полювання на дикунів». Це новозеландська пригодницька сімейна комедійна драма. Вона поєднує і актуальність, і дотепність, і важливе повідомлення для глядачів. Весело, місцями нерозумно, але по-доброму, безглузді події і смішні діалоги в кінострічці розчулюють.
У сюжеті перед нами постає зухвалий хлопчик сирота, який після смерті прийомної матері налагоджує стосунки із прийомним батьком, сварливим дядьком Геком (Нілом), який був проти всиновлення Рікі Бейкера (Деннісон). Але для того, щоб Ріккі не забрали у дитячий будинок, а Гек (Ніл) не потрапив у будинок для людей похилого віку – вони тікають у ліс. І тут розпочинаються їхні пригоди. Чотири місяці виживання в буші, їх спіймали, але це ще не кінець…
Цікаво: коли головні герої тікають лісом від переслідувачів, звучить українська пісня “Щедрик”, відома у світі під назвою «Колядка дзвонів»
Щодо книги, то радимо розслабитися, взяти до рук оповідання нашого майстра слова. Здогадалися про кого ми? Про Павла Губенка. Якщо не знаєте хто це, то мерщій читати.
Відомий та улюблений ще з шкільних років, гуморист, класик сатири 20ст. , а головне актуальний до сьогодні – Остап Вишня ( так-так, ми про одну й ту ж людину).
А у його цитатах: «Взагалi любив я книжки з м’якими палiтурками. Їх i рвати легше, i не так боляче вони б’ються, як мати, було, побачить», – дехто може й себе побачити.
Що порадимо з Вишні? Та усі книги: «Мислівські усмішки», «Сом», «Весняні усмішки», «Зенітка», «Автобіографія», «Бенгальський тигр».
От уявіть, відкриваєте оповідання-усмішку «Отак і пишу» і немов ведете бесіду з автором. Так ще й дізнаєтеся про деякі цікавинки і факти в роботі інших творчих особистостей. Такі ніби плітки з Остапом.
Отож, дивіться та читайте.
Гарного настрою!
З вами Надія Дзінько.
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, Instagram , Youtube та Telegram
Читайте нас у тг