Як повідомляє ГУ Держпродспоживслужби, один хворий після того, як покупався у місцевому ставку, у стані середньої важкості зі скаргами на загальну слабкість, підвищену температуру тіла, в’ялість, біль у м’язах був госпіталізований у реанімаційне відділення КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня».
Двоє інших хворих, які проживають у сільській місцевості, після появи тривожних симптомів не відразу звернулися за медичною допомогою, а понад тиждень лікувалися самотужки. В одного з них упав тиск, практично було відсутнє сечовиділення, висока температура, біль у м’язах, інтоксикація.
У важкому стані хворих госпіталізували в реанімаційне відділення КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня».
За даними ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» протягом останнього періоду в області спостерігається нестійка епідемічна ситуація з лептоспірозу. Така ситуація пов´язана із високою чисельністю сірих щурів та інших гризунів в населених пунктах, не проведенням суцільної дератизації, зменшенням обсягів дератизаційних заходів, особливо на об´єктах підвищеного епідризику.
За пройдений період поточного року в області зареєстровані 7 випадків захворювання лептоспірозом, з них 3 серед мешканців м.Львова.
Читайте також на ПІК:
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram
Читайте нас у тг