Кажуть, що сільський голова та депутати виділили гроші своїм друзям та родичам, будинки яких не були підтоплені.
Про це повідомляє Суспільне, пише ПІК.
“Нехай дадуть нам правильну категорію. Як це дати нам по 20 тисяч так як підтопленим. Такі є будинки, що взагалі води в хаті не було, і взяли таку саму суму. Ми з цим не згідні. Ми зробили запит на прозорість коштів – вони нам відмовили. Просто проігнорували. Скільки заяв писали люди – на заяви навіть не реагують”, – ділиться жителька села Залуччя Орислава Янишенко.
У будинку залучанки Дарії Трохимчук вода була вище за підвіконня. На одному із фасадів утворилася тріщина. У самій будівлі – грибок на стінах. Жінка каже, що через важкий запах не може ночувати вдома.
Будинок іншого жителя села Михайла Якимишина також пошкодила стихія. Проте матеріальної допомоги за завдану паводком шкоду він не отримає. Чоловік ніде не працює, тому грошей на ремонт будівлі у нього немає: “Сказали, що хата не на мені, а на бабі. Переписувати хату треба”.
Василь Рибак – один із тих, кого, за словами місцевих жителів, несправедливо внесли у списки тих, хто отримує допомогу. Чоловік, аби спростувати такі закиди у свій бік, показує нам свій будинок та шкоду від паводку.
“Люди собі хай говорять, а я собі своє. Ви ж бачите, що там намул он ще стоїть, а скільки тут було… Комісія з чотирьох людей була у мене і там, у времянці (літній кухні -ред.). Подивилися. Бачите, який тут бардак. Краще б цих коштів вже не було і води. Тут 20 тисяч – це дурниці. Тут треба це все зривати. Ходіть подивіться – тут усюди намул стоїть”, – каже Василь Рибак.
Незадоволені виплатами люди прийшли до старости Михайла Чобанюка, аби з’ясувати, за яким принципом їм нараховували кошти. Також вони вимагають спростувати чи підтвердити інформацію щодо того, що його родичі отримали матеріальну допомогу, проте води на їхніх обійстях не було. Михайло Чобанюк показав людям списки тих, хто отримав матеріальну допомогу.
Читайте нас у тг