Зазначимо, останніми місяцями доля Резнікова була невідома. Він не отримав нову посаду, не з’являвся на публіці та перестав вести діяльність у соцмережах. Але ім’я ексміністра оборони постійно виринало на тлі чергових скандалів, пише ПІК.
Днями національна асоціація адвокатів України повідомила, що право на заняття адвокатською діяльністю ексміністра оборони України Олексія Резнікова поновили на основі його заяви.
“Олексій Резніков зупинив право на заняття адвокатською діяльністю у березні 2020 року одразу після призначення на посаду віцепрем‘єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України”, – йдеться у повідомленні.
До слова, Олексій Резніков отримав свідоцтво адвоката у 1994 році у Львівській обласній КДКА. До роботи у КМУ він працював у юридичних фірмах і адвокатських об’єднаннях. З 2008 року також був депутатом Київської міської ради, заступником міського голови — секретарем Київської міської ради, заступником голови Київської міської державної адміністрації.
У квітні 2014 року на позачерговому з’їзді адвокатів України Олексія Резнікова було обрано одним із трьох членів Вищої ради юстиції за квотою адвокатури.
Читайте також у ПІК:
- Справа Гринкевича: Міноборони перевіряє всі контракти
- Умєров повідомив про порушення у Міністерстві оборони на “понад 10 мільярдів”
- Нововведення від Міноборони: пальне для ЗСУ почнуть маркувати
- Кабмін звільнив Ганну Маляр та інших заступників міністра оборони
- Скільки часу перебували на посаді міністра оборони України Резніков та його попередники