Івано-Франківськ

Як вибрати газовий балончик?

Для того, щоб правильно підібрати газовий балончик для самозахисту, потрібно знати, чим відрізняються пропозиції різних виробників.

1 26

Газові балончики – одні з найпопулярніших засобів для самозахисту. Вони доступні по ціні, їх легко покласти в кишеню й носити з собою. Зокрема, такі «захисники» не потребують особливих навичок використання та ліцензії (як на зброю, наприклад). Отож, вони здатні швидко й ефективно знешкодити нападника. 

В онлайн-магазині ONE-CLICK, де продають товари для туризму і самооборони, покупцям пропонують близько сотні видів газових балончиків: https://one-click.com.ua/bezopasnost/sredstva-samooborony/gazovye-ballonchiki/. Щоб було простіше зорієнтуватися й обрати потрібний варіант, ми підготували короткий гайд.

Різновиди газових балончиків

Для того, щоб правильно підібрати газовий балончик для самозахисту, потрібно знати, чим відрізняються пропозиції різних виробників.

Одна з ключових відмінностей – тип розпилення речовини з ємності. Воно може бути:

  • аерозольне – створює доволі велику хмару з їдкого газу, таким найлегше вцілити у зловмисника чи навіть у групу нападників (оптимальна відстань застосування – 1-1,5 м);
  • аерозольно-струменеве – площа «газової завіси» менша, ніж у попереднього варіанту, але концентрація речовини більша, тож респіраторний вплив на зловмисника кращий (застосовують з відстані 1-2 м);
  • струменеве – можна використовувати в закритому приміщенні (ефективна дальність розпилення – 2,5-3 м);
  • пінне – створює доволі вузький струмінь, який, поціливши в обличчя, запінює очі (для дії тільки у закритих приміщення, дальність – до 2,5 м);
  • гелеве – речовина у струмені густа і тягуча, її важко змивати з очей, можна застосовувати в приміщенні й на вулиці, навіть у дуже вітряну погоду (дальність – до 3 м).

Газові балончики бувають на основі різних активних компонентів: перцеві, з екстрактів рослин, пропан-бутанові тощо. Варіанти, які є в магазині ONE-CLICK – це засоби з дозволеними складниками, якими можна легально користуватися для самозахисту.

Додаткові поради для вибору балончика

Для дому, як захист від вторгнення зловмисників, можна обрати варіант пінного типу у великому флаконі – 100-650 мл. Балончики на 100 мл чи більше згодяться для зберігання в автомобілі. В цьому випадку можна брати як пінні, так і аерозольні чи струменеві балончики. Жіночі варіанти, зазвичай, невеликі (25 мл) – часто у флаконах, схожих на помаду. Балончики для чоловіків – на 25 чи 65 мл.

Для самозахисту краще купувати одразу 2 флакони. Можна навіть різних типів розпилення чи з різними складниками. 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено