Подача теплоносія для Студінської гімназії в опалювальному періоді 2024-2025 була на межі зриву. Через застарілість котлів спеціалісти газової служби забороняли запускати їх в експлуатацію. Така ситуація могла призвести до дистанційного навчання учнів цього закладу.
Щоб вирішити цю проблему, ми оперативно розробили проєкт, виділили фінансування для встановлення при школі модульної котельні.
Сьогодні, в ході ранкового об’їзду, аналізували роботу цього альтернативного джерела опалення.
“Котельня працює в тестовому режимі, але школа вже цілком опалюється. Залишається відрегулювати температурні потоки відповідно до температурного графіка, що залежить від температури зовнішнього середовища. Необхідно орієнтовно 2 тижні для повної нормалізації. Проте всі ці доопрацювання уже не становлять жодної загрози для системи опалення гімназії“, – заявив очільник громади Андрій Найда.
Також очільник громади проаналізував ситуацію із системою опалення в адміністративному корпусі села. Саме в цьому приміщенні є укриття, де перебувають школярі під час повітряних тривог.
Там частково замінено ділянки трубопроводу, які були прокоровані. Плануємо наступного року в укритті встановити додаткові регістри опалення (батареї).
“Відрадно, що наша робота на випередження – встановлення альтернативних джерел опалення для бюджетних установ, уже має позитивний результат!”, – резюмував Андрій Найда.
Читайте також:
- У Калуші на Франківщині стартував міжнародний бізнес-форум (ФОТО)
- Представники ТОВ “Констанза” завітали до Калуської міськради: про що домовилися?
- “Треба приймати радикальні міри”: Найда про зрив опалювального сезону ТОВ “КОСТАНЗА”
- У Калуській громаді одна приватна котельня не розпочала опалювальний сезон вчасно