Івано-Франківськ

Чому варто обирати ІФНТУНГ: частина перша (ВІДЕО)

У цій частині йтиметься про нафтогазову інженерію, економіку, механіку та робототехніку, а ще державне управління.

Івано-Франківський національний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) – єдиний в Україні заклад вищої освіти, який готує фахівців нафтогазового профілю. Тут чудово поєднуються, як технічні, так і гуманітарні спеціальності, пише ПІК.

Олександр Іванов, заступник директора Інституту нафтогазової інженерій ІФНТУНГ:

Ми охоплюємо практично весь комплекс, який стосується підготовки фахівців для нафтогазового комплексу. Тобто, це є від процесів буріння нафти і газу, газонафтового видобутку, процеси транспортування та зберігання вуглеводнів і, відповідно, захист навколишнього середовища. Наш інститут є, в першу чергу, базовим в нашому університеті нафти й газу. Він, в принципі, спрямовує, забезпечує профіль цього університету”.

Сергій Побігун, директор Інститут економіки та менеджменту ІФНТУНГ:

Наш інститут вже має більше 50 років досвіду підготовки фахівців економічно-управлінського, фінансового та профілю в туризмі. Відповідно, наші фахівці працюють в багатьох галузях народного господарства, органах влади. Досвід підготовки показує нам, що наші випускники досягли значних кар’єрних висот“.

Леся Шкіца, директорка Інституту інженерної механіки та робототехніки ІФНТУНГ:

Інститут інженерної механіки та робототехніки – це надійна інженерна освіта із перспективою на успішне майбутнє.  Ми вчимо втілювати ідеї в реальні технічні рішення. Наші випускники створюють, модернізують та забезпечують роботу того, що рухає сучасну економіку”.

Богдан Гривнак, заступник директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ:

 “Наш інститут може запропонувати чотири освітні програми. Це освітня програма інформаційна, бібліотечна та архівна справа, філологія (германські мови та літератури, перша англійська), публічне управління та адміністрування та національна безпека.  Навчання на спеціальностях нашого інституту – це чудова можливість здобути гуманітарну освіту у технічному закладі вищої освіти”. 

Читайте також у ПІК:

 

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено