У Богородчанах хочуть зрозуміти посилення карантинних обмежень не дає результату. Дані від січня оприлюднили на сайті Богородчанської райдержадміністрації, пише ПІК.
Станом на 25 січня 2021 році в Богородчанському районі зареєстровано 2309 хворих, померли – 40. Захворюваність становила 3341,9 ( на 100 тис. нас.), смертність – 57,89. Кількість хворих щодоби почала зростати. На 27 січня зареєстровано 2427 хворих , в т.ч. 70 за добу. 31 січня- 2626, в т.ч. 49 за добу. Вперше 31 січня показник захворюваності в районі (3800,7) перевищив середньообласний (3581,6).
Вже 3 лютого в районі зафіксовано перший антирекорд позитивних випадків за добу- 92, в т.ч. 5 дітей. 10 лютого – другий антирекорд: 97 підтверджених випадків COVID-19.
12 лютого на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС, прийняли рішення посилити обмеження щодо відвідування закладів освіти, припинення роботи дошкільних закладів, скасування масових культурних, спортивних, розважальних заходів. Аналогічні заходи введено і на обласному рівні.
15 лютого виявлено 3276 хворих, 55 людей померли, в т.ч. 6 у січні, 9 у лютому. На 1 березня захворіли 188 медичних працівників. 4 березня – 198 працівників. Відповідно зростала захворюваність на COVID-19 серед дітей. Якщо на 28 січня COVID-19 виявили у 69 дітей, то вже 15 лютого- у 98. Станом на 1 березня виявлено 119 хворих дітей ( за тиждень 11), 4 березня – 125 хворих дітей, 6 за добу. Діти все частіше починають хворіти на COVID-19.
З 17 лютого в районі середньообласний поріг перевищив показник смертності- 79,6 ( 78,8). В цілому за лютий смертність в районі зросла від 59,3 (01.02.) до 89,7 (28.02.) Станом на 2 березня показник становив 94,08, тобто відбулося зростання в 1,58 рази.
“Статистика, звісно, суха наука, тому важко цифрами переконати людей змінити свій звичний ритм життя.А життя в районі все-таки вирує, незважаючи на зачинені заклади громадського харчування, зміну режиму роботи громадського транспорту та інші обмеження. Приватного транспорту також менше не стало на вулицях. Стоянки не спорожніли”, – йдеться у повідомленні.
Можливо, в Україні потрібні такі суворі обмеження, як у Франції, Словаччині та інших країнах Євросоюзу- аж до заборони виходити з дому?.. Враховуючи безперервне зростання захворюваності на у СОVID-19 в районі, збільшення кількості летальних випадків в районі (21 людина за лютий) хочуть:
- посилити контроль за дотриманням громадянами карантинних обмежень;
- дотриманням режиму самоізоляції людям, які повернулися з-за кордону, перебувають на амбулаторному лікуванні або знаходились в контакті з хворим;
- максимально зменшити кількість одночасного перебування людей в закритих приміщеннях (магазини, аптеки, тощо);
- регулярно застосовувати сигнали оповіщення населення щодо небезпеки поширення коронавірусу в умовах скупчення людей, порушення вимог індивідуального захисту та дотримання правил особистої гігієни.
Шановні краяни!
- Просимо Вас максимально зменшити свою соціальну активність, без нагальної потреби не виходити з дому.
- Обов’язково носіть маски!(Ваша маска захищає мене, а моя –Вас!), Вчасно змінюйте маску, дотримуйтесь соціальної дистанції та правил особистої гігієни (миття, дезінфекція рук, дезобробка приміщень).
- Уникайте контакту з хворими людьми.
- У чергах дотримуйтеся відстані 1,5-2 метри.
- При погіршенні самопочуття, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ЛІКАРЯ.
Шановні батьки!
- Тримайте дітей вдома, якщо вони захворіли , при погіршенні стану обов’язково зверніться до сімейного лікаря.
- Тримайте хворих і здорових дітей окремо.
- Навчіть дітей прикривати рот під час кашлю і чхання.
Читайте також у ПІК:
На Верховинщині та Болехові за минулу добу не виявили нових хворих на Covid-19
Франківськ просить в області розгорнути додаткові ліжка в кардіоцентрі
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram
Читайте нас у тг