Івано-Франківськ

Понад 40 учасників бойових дій з Прикарпаття відкрили власну справу минулого року

Цього року ветеранів російсько-української війни планують більше заохочувати відкривати власну справу.

Понад 40 учасників бойових дій з Прикарпаття відкрили власну справу у минулому році

Понад 40 учасників бойових дій з Прикарпаття відкрили власну справу у 2020-му році.

Про це повідомляє начальник відділу у справах ветеранів Володимир Веркалець, інформує Суспільне, пише ПІК.

“Ми б хотіли звернутися до учасників бойових дій через центр зайнятості. Ми хочемо робити все можливе, щоб сприяти і допомагати військовим у відкритті власної справи, – розповідає Володимир Веркалець. – У Надвірну нещодавно приїжджала група, яка знімала фільм про ветеранів, що відкрили власну справу. У ньому були історії двох наших ветеранів з Коломиї та Яремча – Андрія Лисканюка та Романа Янка. Вони відкрили власну деревообробну справу та успішно розвиваються”.

За його словами, на наступний рік в обласному бюджеті заклали 200 тисяч гривень на підтримку учасників бойових дій, які захочуть відкрити власну справу.

“З центром зайнятості ми обговорили і вирішили щомісячно проводити семінари, де б розказували, що їх чекає, про звітність, про бухгалтерський облік, про те, яке сьогодні податкове законодавство. Можливо, вийде і змінювати законодавство і для учасників бойових дій зробити перші пільгові канікули, аби вони змогли міцно “стати на ноги”. Ми будемо давати кредити, якщо потрібно. У лютому відбудеться сесія і буде чіткий план. Маємо надію, що відсоток на кредит буде мінімальний, у межах 3-5 %”, – додав Володимир Веркалець.

На семінари запрошуватимуть також успішних людей, які вже відкрили власний бізнес. Вони поділяться власним досвідом та розкажуть про проблеми, з якими стикнулися під час роботи.

“Серед проблем, з якими зіштовхуються усі ветерани, є працевлаштування. Ми співпрацюємо з усіма силовими структурами, підприємствами, роботодавцями, щоб знайти роботу для учасників бойових дій. Із силових структур на наше прохання відгукнулася судова охорона. Силові структури зацікавлені, щоб у них працювали люди, які мають військовий досвід, вміють поводити себе зі зброєю”, – зазначив Володимир Веркалець.

Крім того, зараз військові хочуть ставати керівниками ОСББ, де вони проживають. Зараз уже є близько десяти таких звернень.

Також читайте:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено