У поліції Прикарпаття є двоє братів-близнюків. Їх часто плутають зовні, але рідні і близькі колеги добре знають і Богдана, і Мирона – у першу чергу, за характером. Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області, пише ПІК.
Брати Гринішаки майже 20 років на варті спокою громадян. Богдан працює старшим інспектором з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності в області,а Мирон – інспектор сектору контролю за обігом зброї Івано-Франківського районного управління поліції.
Та крім служби брати виховують прекрасних дітей, які з нетерпінням чекають повернення батьків додому. Діти для Гринішаків – розрада і втіха навіть після насиченої і складної зміни. Вони дарують тепло і радість.
“Саме з ними чоловіки по-справжньому не приховують емоцій, бо пишаються своєю малечою. Діти теж неабияк відчувають, що їх батьки – це їх захисники. Бо завжди такі сильні і мужні, готові допомогти і захистити. Не забудьте привітати своїх рідних, адже сьогодні відзначають чудове свято – День батька”, – йдеться у повідомленні.
![У поліції Прикарпаття працюють двоє братів-близнюків (ФОТО) 2 На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203303791_6126198927420696_80250266251047609_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3AKIV0BiL0EAX_t7O4o&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=b269b74e77209ea8952180da38b12284&oe=60D3B6F8)
![У поліції Прикарпаття працюють двоє братів-близнюків (ФОТО) 3 На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203902746_6126197764087479_7849256313089586694_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VNx8cEXa7JgAX99unjN&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=77fb46f416c227d4d01b54d1652333e5&oe=60D33253)