«Мистецтво вулиці» у Тлумачі – під такою назвою вперше відбулося на скейтмайданчику у міському парку молодіжно-спортивне шоу, повідомляє ПІК.
Спортсмени представили різні види вуличної культури: катання на трюкових самокатах, велосипедах, роликах, скейтах, хіп-хоп, та стрітбол. Показали свої вміння і юні дзюдоїсти.
«Це шоу — спільний проєкт громадської організації «Тлумацька палітра та Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості а підтримки Тлумацької міської ради. Ми довго придивлялися до хлопців та дівчат, які щодня відточують уміння. У дітей та молоді, які катаються на велосипедах, роликах, самокатах і скейтах, немає тренерів, вчителів, наставників, –розповідає ПІКу Світлана Буценко, ініціаторка проведення дійства.
Пані Світлана додає:
“Свої трюки вони «піддивляються» в Інтернеті та їздять і переймають вміння у своїх товаришів в Івано-Франківську. Тобто у них є справжній спортивний стержень, і їм вже є чим похвалитися та показати. Отож ми запропонували дітям та молоді показати себе на шоу».
На початку свята хлопці показали стиль катання Парк. За словами пані Буценко цей стиль передбачає катання та виконання різних трюкових елементів у спеціально створеному або збудованому просторі. Таким простором у Тлумачі є сучасний скейтпарк, який спорудили у 2020 році.
Долучилися до молодіжно-спортивне шоу учасники спортивного клубу «Олійник-Теam», (керівник Руслан Олійник) і танцівники клубу спортивного танцю “StarDanse», (керівник Микола Старчук). Останні провели у парку майстер-клас з хіп хопу для всіх охочих. Танцювали малі і дорослі.
А за кілька метрів біля скейтпарку хлопці, які займаються стрітболом, також продемонстрували своє уміння закидати баскетбольний м’яч у кільце. До речі, напередодні юні стрітболісти зустрілися з Романом Гуменюком, відомим баскетболістом, найвищою людиною України, чий зріст 2 метри 19,5 сантиметрів.
Роман поділився з хлопцями таємницями спортивного успіху, розповів про відомі світові клуби, найяскравіші матчі в його спортивній кар’єрі, дав багато слушних порад.
«Хочемо, аби таке шоу стало традиційним та щорічним, перетворилося у фестиваль вуличної культури і щоби з кожним наступним роком додавалося все більше видів вуличної спортивної культури»,— підсумувала пані Буценко.
Злата ЛЕМІШ.
Читайте також:
- Паралімпіада у Токіо: українка здобула другу золоту медаль
- Після другого дня Паралімпіади Україна має 9 медалей
- Україна розпочала другий день Паралімпіади “сріблом” у плаванні
- 19-річний переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин стане батьком
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг