В Україні кожен сьомий зразок пального, відібраного на АЗС, не відповідає технічним вимогам. Про це повідомив Андрій Мальований, голова Державної екологічної інспекції (ДЕІ), пише ПІК.
«Раніше проводилася тільки документальна перевірка, тепер інспекція може оцінити її якість за допомогою профільної експертизи. У свою чергу, це один з найдієвіших інструментів у боротьбі з контрафактним пальним та як результат – продаж якісної та безпечної продукції споживачам», – відзначив Мальований.
Він також додав, що переважно неякісна продукція супроводжується документами, які начебто свідчать про належну якість пального. Що може свідчити про підробку документів. Проте, інспекція не назвала жодної мережі АЗС, яка продає неякісне пальне.
Загалом протягом 3 кварталів поточного року ДЕІ винесено понад 1400 рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів у зв’язку з виявленням порушень під час розповсюдження пального. Серед таких заходів – формальна, невідповідність, тимчасова або повна заборона реалізації продукції на ринку, вилучення її з обігу, відкликання тощо. Також до кінця року заплановано провести експертизу 362 зразків пального.
Читайте також у ПІК:
Українську картоплю за кордоном продають у п’ять разів дешевше, ніж її купують українці
Кабмін підвищив граничну ціну на бензин і дизельне паливо
Синоптики повідомили, чи буде цього року в Україні справжня зима
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг