Джавеліна, Байрактар, Снайпер стали чи не найпопулярнішими іменами для тварин по всій Україні, в тому числі й на Прикарпатті. Люди кажуть, що їх домашні улюбленці народилися в час війни, тож над “кличкою” довго не задумувалися. Прикарпатська інформаційна корпорація (ПІК) вирішила “познайомити” своїх читачів з деякими тваринками, клички яких вже увійшли в історію.
Поросята Байрактар та Джавеліна
Ці двоє народилися в один день, і зараз проживають по-сусідству. Власники тварин, мешканки Бурштинської громади, при покупці свинок вже знали, як вони будуть називатися, адже байрактари та джавеліни дуже допомагають нашим захисникам на передовій, а значить і в господарстві не “підведуть”. Поросята підростають, а жінки вірять у нашу перемогу.
Хом’як Джавелінчик
Це хом’як породи Джунгарик, а кличка теж подібна до породи- Джавелінчик. Він дуже енергійний вночі, а вдень любить поспати і поїсти, розповідає про свого домашнього улюбленця жителька Долини.
“Назвали його Джавеліном тому, що мій чоловік пішов до війська, і саме джавеліни та стінгери використовують українські воїни в боротьбі з російським окупантом”, – додає власниця хом’яка.
Песик Байрактар
Ця собачка з Косова. Власниця Байрактара каже, що взяла його у біженців зі Львова. А “кличку” таку песик отримав через свої великі вуха.
Кролиця Джава
Ця красуня живе у Долині. Вона швидко бігає, а як випустити з клітки, летить, як ракета – розповідає, чому обрала таку “кличку” для своєї кролиці її власниця.
Козлик Снайпер
Так назвала свого домашнього улюбленця жителька Долинської громади. Жінка ділиться, що назва прийшла сама собою, навіть не задумалася.
Кошенята Ворзель і Буча
Ось такі “клички” мають тваринки з Калуша.
“У лютому наша кішечка народила кошенят. Коли почалась війна, вони ще були маленькі. Кожний день ми дивились новини з різних міст. Коли весь час читали про різанину в Бучі , то якось само по собі говорили до кошеняти Буча”, – розповідає власниця кошенят.
Жінка також додає, у виводку був один хлопчик, то її чоловік якось декілька разів назвав його Ворзель. Ось так за ним теж це ім’я, і закріпилося.
Телятко Джавелінка
Власниця тварини з Яремче каже, що ця кличка дуже пасує її дівчинці.
“Я ні на хвилинку не задумалась про ім’я. Як вона народилася, кажу чоловіку: ” Маємо Джавелінку”, – пригадує жінка.
Котик Стінгер
Він народився під час обстрілів у Харкові.
“Історія Стінгера дуже цікава – тітці залишили кішечку, а вона була вагітна, і у жахітті обстрілів в Харкові з’явилося нове життя. Як символ української Перемоги назвали його Стінгером”, – розповідає переселенка з Харкова, яка зараз живе у Івано-Франківську.
Джавелінка з Яремче
Власниця так назвала цуценя на честь американського переносного протитанкового ракетного комплексу, який використовують наші воїни у боротьбі з рашистами.
Цуценята Джавеліна й Байрактар
Вони народилися на початку квітня. Їх власниця, переселенка з Києва, яка родом з Прикарпаття, називає своїх домашніх улюбленців “Діти війни”.
“Джавеліна – це наша захисниця, вона вже відганяє, як їй так здається, напевно, ворогів, гавкає. Байрактар (Байрік, ми його лагідно називаєм) дуже активний, швидкий, прям літає, немов безпілотник”, – розповідає жінка.
І зауважує, що “клички” цуценятам “обрала” війна.
Папуга Байрактар
Таку кличку домашньому улюбленцю дали жителі Яремче. Тепер кажуть, вчать його говорити “Слава Україні”.
Тварини зараз є своєрідною біологічною зброєю у війні проти російського агресора. А такі “клички” – символом підтримки України. З вірою в перемогу!
Фото власників тварин
Читайте також у ПІК:
- У кота Степана з Харкова з’явився конкурент – Бандера з Прикарпаття (ФОТО)
- Новий член родини: очільнику Богородчан переселенці подарували цуценя (ФОТО)
- В об’єктиві війни – цуценя Байрактар: що відомо про його подвиги (ФОТО)
- Команди українською вивчив за місяць: пес з Росгвардії перейшов на сторону України (ФОТО)
- Ваш гороскоп на тиждень 16-22 травня
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг