Прикарпатський священник зазначив, що негатив зосереджує наш розум на земних речах, і ми втрачаємо надію. А духовність спрямовує наш погляд до неба і нагадує нам про надію. Про це він написав у Фейсбук, пише ПІК.
Ось кілька практичних порад:
- Ми маємо служити іншим, адже мозок почувається краще, коли ми віддаємо, а не отримуємо. Також служіння знижує активність у частинах мозку, пов’язаних зі стресом і відчуттям загрози. «Блаженніше давати, ніж брати!» – говориться у Писанні.
- Ми маємо помічати людей. Менеджер ресторану, який перебував у зруйнованих 11 вepесня xмарочоcах, найбільше шкодував про те, що не зміг побачити у своєму персоналі людей. Він бачив касира, офіціанта, кухаря, але ніколи не сприймав їх як особистостей. Він усвідомив помилку, коли вони загинули. «Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування».
- Ми маємо бути чесними. «Тому i Бог, бажаючи iстотнiше показати спадкоємцям обiтницi незмiннiсть Своєї волi, вжив клятву, щоб у двох непохитних речах, у яких Бог не мiг говорити неправду, тверде утiшення мали ми, що прийшли взятися за подану надiю, яка для душi є неначе якiр безпечний i мiцний i входить аж до середини за завiсу».
За словами отця, апостол Павло дав нам вказівки щодо визволення від негативних думок:
- Бути вдячними.
- Думати про те, що правдиве, чесне, справедливе, чисте, любе, шанобливе й похвальне.
- Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.
Читайте також у ПІК:
- Як у Коломиї вшанували священника часів підпілля (ФОТО)
- Як зігрітися, коли немає опалення: корисні поради
- Стало відомо, що робити, щоб свічка горіла довше
- У Косівській громаді попри війну проводять ямковий ремонт доріг