Центр космічних польотів імені NASA імені Годдарда оприлюднив відео тривалістю 1 годину, на якому можна побачити 133 дні життєвої активності Сонця.
Із серії зображень, які створили камери космічного апарату Solar Dynamics Observatory (SDO), у NASA створили приголомшливий відеоролик, пише ПІК з посиланням на ТСН.
Він триває лише 1 годину, але за цей час можна спостерігати, що відбувалося з нашим Сонцем протягом 133 днів.
“На новому відео також можна побачити, що на Сонці постійно щось відбувається, а поверхня зірки постійно змінюється. Зокрема, можна побачити величезні петлі з плазми, що згинаються вздовж силових ліній магнітного поля зірки. Також тут показані сонячні спалахи та викиди плазми до космосу, які створюють небезпечну космічну погоду”,- ScienceAlert.
Апарат SDO вивчає внутрішню частину Сонця, його магнітне поле та гарячу плазму в сонячній короні. Щодня космічний апарат створює приблизно 70 тисяч зображень зірки, а загальний обсяг даних сягає 1,5 терабайта.
Раніше вчені заявили, що в магнітному полі Землі утворилася тріщина через потужний потік сонячних частинок, які вирвалися із Сонця під час чергового сонячного спалаху. Ця діра в магнітосфері дозволила зарядженим сонячним частинкам проникнути глибше в атмосферу планети, внаслідок чого в небі над Норвегією помітили незвичайне, дуже рідкісне рожеве полярне сяйво.
Читайте також:
- Космічний телескоп Хаббла зробив фото далекої галактики
- Телескоп Хаббл зробив знімок космічного об’єкта, що нагадує “замкову щілину” (ФОТО)
- В Австралії знайшли лапи найбільшого вимерлого птаха на Землі
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram
Читайте нас у тг