Івано-Франківськ

Етапи та особливості розробки сайту

Сайти бувають дуже різними залежно від того, які саме завдання вони мають виконувати.

unnamed 5

На сьогоднішній день наявність власного сайту – це необхідний стандарт практично для будь-якого бізнесу, який орієнтується на впізнаваність власного бренду. Однак перш ніж створювати веб-ресурс, варто врахувати всі особливості такого процесу. Можливо через складність поставленого завдання доведеться замовити створення сайту з нуляhttps://infounion.com.ua/ua/website-development-ua.html. Зробити це ви зможете на сайті компанії Infounion.

Основні види сайтів

Сайти бувають дуже різними залежно від того, які саме завдання вони мають виконувати. Тому перш ніж звертатися до професіоналів за допомогою, варто ознайомитися з основними видами веб-ресурсів. Це допоможе в майбутньому створити правильне ТЗ для виконавців.

До основних різновидів сайтів варто віднести:

  1. Інформаційний сайт.Створення такого сайту є досить складним проєктом, адже ресурс передбачає складну структуру та велику кількість різноманітних сторінок. Основною метою сайту буде надання необхідної інформації користувачам.
  2. Сайт візитка.Досить простий сайт, який фактично виконує функцію звичайної візитки в інтернеті – дає доступ до контактної інформації.
  3. Корпоративний сайт.Такий веб-ресурс найчастіше замовляють компанії, які мають обслуговувати велику кількість клієнтів одночасно. Саме тому сайт відрізняється багато функціональністю та складною структурою.
  4. Інтернет-магазин.Перш за все такий проєкт має бути розрахований на реалізацію великої кількості товарів. Сайт має відрізнятися зрозумілим та зручним інтерфейсом, який зможе забезпечити приємний користувацький досвід.
  5. Новинний портал.Один із найскладніших різновидів сайту через мінливість інформації. Такий ресурс має надавати актуальну інформацію в доступному форматі. І, незважаючи на великі масиви даних, працювати досить швидко.

Етапи розробки сайту

Етапи розробку сайту можуть варіюватися залежно від того, який саме проєкт створюється. Однак загалом можна виділити кілька основних кроків:

  • визначення цілей сайту, розробка ТЗ та створення брифу;
  • створення концепту та розробка прототипу і макетів;
  • створення дизайну та внесення правок від замовника;
  • верстка створення та виконання програмної роботи;
  • тестування, розміщення на сервері та запуск проєкту.

Важливо розуміти, що навіть після того, як сайт був створений, варто подбати про належне його просування та підтримку. Адже конкуренція в інтернеті з роками тільки збільшується.

РЕКЛАМА 

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено