Івано-Франківськ

Сили оборони України відновили позиції у Курській та Бєлгородській областях РФ – Сирський

Триває активна оборона для недопущення прориву ворога на Покровському й Новопавлівському напрямках.

67f5b61432c9b

Фото з інтернет-мережі.

Сили оборони України відновили позиції та утримують території у Курській та Бєлгородській областях Російської Федерації.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський на Ставці Верховного Головнокомандувача, пише ПІК.

Сирський зазначив, що наразі на фронту найбільш гарячі напрямки – це Покровський, Лиманський, Новопавлівський, Північно-Слобожанський. Лише минулої доби відбулося 188 бойових зіткнень з ворогом. Загалом за вчора окупанти втратили понад тисячу своїх солдатів.

Акцентував на діях наших підрозділів в активній обороні – на недопущенні просування противника в глибину нашої оборони на Покровському та Новопавловському напрямках та виходу на адміністративні кордони Дніпропетровської області. Наголосив на відновленні позицій та утриманні територій у Курській та Бєлгородській областях рф. Продовжуємо сковувати у прикордонні значне угруповання противника. Ворог не матиме там спокою”, – повідомив Сирський на Ставці.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено