Днями в Університеті Короля Данила відбулася зустріч із першою заступницею голови СММ ОБСЄ в Україні Антьє Граве.
Ще одним спікером заходу був керівник Івано-Франківського відділення СММ ОБСЄ Девід Піге, який розповів про специфіку роботи місії.
«Ми хочемо, спільно з місією ОБСЄ, розробляти соціальні гранти. Це може бути збереження культурної спадщини, різні програми щодо недопущення порушень прав людини, зокрема, мова про внутрішньопереміщених осіб, захист прав релігійних та національних меншин. Тобто ми хочемо розробити проєкти, які можуть зацікавити міжнародну спільноту. Працювати над грантовими проєктами будуть студенти Університету Короля Данила, спільно із науково-педагогічними працівниками. Важливо, аби студенти бачили, як їхні ідеї і задуми втілюються у життя. Окрім того, уміти виграти грант і провести його від початку до кінця – це дуже важливий навик, який пригодиться нашим студентам у майбутньому», – наголосив перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій.
Для довідки: Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ.
СMM – це неозброєна цивільна місія, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень у всіх регіонах України. Її основні завдання – це неупереджено й об’єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.
Читайте також:
- В Івано-Франківську зібралися керівники усіх територіальних громад Прикарпаття (ФОТО)
- У Франківського водоканалу новий керівник (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг