Івано-Франківськ

Івано-Франківськ: найпоширеніші міфи про сезонну алергію спростувала алерголог медичного центру Оксфорд Медікал

Весна - сезон алергії.

6f2e117 allergy golov

Маслій Уляна Ігорівна – лікар імунолог, алерголог медичного центру Оксфорд Медікал спростовує найпоширеніші міфи про сезонну алергію, повідомляє ПІК.

Квітень неприємно здивував нас холодною погодою. Мабуть, кожен чекає, коли нарешті ми зможемо сповна насолодитися теплою погодою, поринути у весняний настрій. Кожен, не враховуючи алергіків. Адже весна для них асоціюється виключно з одним – сезоном алергії.

Навколо цього явища витають численні міфи, які ми можемо почути від знайомих або прочитати у газеті з порадами щодо народних та гомеопатичних методів лікування. Хочу застерегти вас від сприйняття даного роду інформації та допомогти спростувати усі фейкові дані.

Міф №1: Мед допомагає лікувати алергію на пилок квітів

Люди, які часто думають про патогенез розвитку сезонно алергії, з часом прийшли до висновку, що якщо часто споживати натуральний мед, то організм буде більш пристосованим до пилку рослин, адже у всьому закладається сенс створення меду.  Кожен може сподіватися, але надії марні. В ході численних досліджень виявлено, що мед жодним чином не впливає на інтенсивність проявів сезонної алергії.

Міф №2: Сінна лихоманка – алергія на сіно

Цей термін з’явився ще на початку 19 століття, коли рівень знань про алергію у тогочасному суспільстві був приблизно як рівень знань пересічного школяра про адронний колайдер. Люди вважали, що специфічне чхання та сльозотеча розвивалися саме після контакту з сіном, як реакція на токсини сухої трави. В ході масових досліджень, цей факт був спростованим, проте термін зберігся і до сьогоднішнього дня.

Сінною лихоманкою якраз називають сезонну алергію, попри те, що вона не має жодного зв’язку із сіном.

Міф №3: Щоб запобігти алергії у дитини, варто постійно прибирати у домі

Мами з надмірним ентузіазмом щодня влаштовують генеральне прибирання в оселі, адже щиро вірять, що в умовах абсолютної чистоти дитини просто не має можливості знайти алергію. Насправді це не так. Надмірна чистота знижує здатність дитини до адаптації. Імунітет вашого малюка не знатиме, що таке умовно-патогенна флора, пил та інші фактори, тому стане беззахисним навіть до найлегших інфекцій. Тому раджу в усьому знати міру. Насправді контакт із пилковими алергенами та тваринами у перші місяці життя малюка є помічними у подальшому пристосуванні та є непоганою методикою профілактики  алергії.

Міф №4: Дощ рятує від сезонної алергії

Пацієнти щиро вірять у теорію, що під дією дощу увесь пилок осідає і повітря стає набагато чистішим. Насправді під дією опадів, увесь пилок, що накопичився на поверхнях масово підіймається від сили ударів об ці поверхні краплями дощу і звичайно ж – потрапляє на ваші ніздрі.

Міф №5: Люди із сезонними алергіями більш схильні до харчових алергій

Це правда. Існує таке явище, як синдром оральної алергії. Він полягає у тому, що коли у людини є алергія на цвіт, то може розвинутися на певний харчовий продукт. Це стосується таких продуктів харчування, як лісові горіхи, соняшник, яблука, вишні, морква, ківі та ін. Актуальним це питання є для людей, у яких відмічається алергія на амброзію, пилок берези, траву.

Міф №6: Сезонну алергію важко лікувати, тому легше переїхати у місцевість подібну до пустелі

Пустельна місцевість не врятує вас від алергії, адже важке сухе повітря навпаки принесе збитків вашим легеням. Щоб не ховатися від цвіту, радимо усунути саму проблему. Ми пропонуємо комплекс лікування, яке спрямоване на усунення неприємних явищ алергії. Сучасна медицина просунулась далеко вперед. Звернувшись до алерголога https://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/viddilennya/alergologiya/, ви отримаєте необхідну медичну допомогу і зможете повернути радість життю. Бажаю зустріти весну без алергії!

ПРОМО

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено