Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі, зазначив, що завдяки цій послузі додатково фіксуються контакти величезної кількості власників такого житла, з якими можна буде своєчасно комунікувати, коли розпочнеться процес відшкодування та відновлення.
Керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі зауважив, що українці можуть сповістити про пошкоджене майно у наслідок бойових дій, оформивши заявку на порталі або у застосунку “Дія”.
“Ключова особливість полягає у тому, що виплати, які потім будуть здійснюватися на відшкодування та відбудову пошкодженого або зруйнованого майна, не стільки будуть пов’язані з інформацією, яку надавала людина при подачі заяви, тому що є комісії, які проведуть оцінку пошкоджень та перспективи відновлення. Завдяки цій послузі ми додатково маємо контакти власників такого житла“, – пояснив Мстислав Банік.
На сьогодні вже у Дії є 319 368 заяв від людей.
“Коли безпосередньо держава буде починати процес відшкодування за пошкоджене майно, потім будуть прийматися рішення по зруйнованому житлу чи будуть будуватися нові будинки – це все дасть можливість комунікувати з такою величезною кількістю людей”, – додав керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі.
Читайте також у ПІК:
- Уряд схвалив примусову евакуацію дітей із зон бойових дій
- В Україні всі громадяни мають право на безоплатне протезування від держави
- Прикарпатцям повернули понад 38 мільйонів гривень переплат за газ
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram