Укриття розширили у ліцеї №20. Реалізувати проєкт створення безпечного укриття вдалося завдяки міській програмі «Бюджет участі».
Про це йдеться на сайті міського голови, пише ПІК.
«Порадилися з батьками та вирішили, що зараз актуально робити проєкт розширення укриття. Ми подали проєкт, а батьки голосували, тому ми опинилися серед переможців і впродовж літа здійснили ряд ремонтів. Це зробили стяжку у тих укриттях, які вже в нас були та створили нове укриття з нічого, з нуля з таких запущених підвалів окремо для початкової школи. На сьогодні ми можемо розмістити в наших укриттях 1200 дітей, і плюс всіх вчителів, техперсонал, всіх, хто є в школі», – каже директор ліцею №20 Дмитро Скиданчук.
Після перемоги у програмі «Бюджет участі», батьки також взялися допомагати облаштувати укриття. Хтось допомагав створити проєкт, хтось прийшов на підмогу майстрам, виносили сміття чи встановлювали лавиці. Як результат – сховище з інтерактивним екраном, іграми та комфортними стільчиками, столами та лавицями до початку навчального року готові.
«Батьки активно долучалися не тільки грошима, а ще й своєю роботою, допомагали виносити сміття, багато різних нюансів. Я вважаю, що це правильно, тому що «Бюджет участі» – це не про те, що міська рада виділить гроші, а ще про те, що громада гуртується навколо проєкту, який вони подають і за який вони голосують. І коли вони безпосередньо беруть участь у реалізації проекту, то вони трошки більше шанують те, що зроблено і розуміють, що все можна зробити, якщо захотіти», – говорить координаторка програми «Бюджет участі» Христина Гнатів.
В укриттях є туалети, вентиляція, достатня кількість зручних сидячих місць, та навіть Інтернет. В укриття можна буде перечекати небезпеку, весело проводячи час.
До слова, 1 вересня усі навчальні заклади громади: дитячі садочки та ліцеї і гімназії виходять на навчання виключно офлайн без змішаного варіанту відвідування. У кожному освітньому закладі вже функціонують безпечні сховища, які можуть прийняти усіх школярів, педколектив та техперсонал.
Читайте також:
- На Прикарпатті інклюзивним навчанням охоплено 1523 дітей з особливими освітніми потребами
- На Прикарпатті потребують капітального ремонту укриття в 54 закладах освіти
- На школи Франківська чекають три нововведення
- Заклад немає укриття: у Гошівському ліцеї знайшли спосіб навчатися очно
- Дах давно потребував ремонту: оновили корпус початкових класів Гузіївського ліцею (ФОТО)