Цей вокальний колектив є об’єднанням видатних оперних тенорів і вже давно став символом магії музики, яка перетинає межі країн та культур.
Співаки підкорили кращі сцени Європи, Америки та Азії, бо їхній спів викликає захват і вражає своєю красою та емоційністю. Кожен з них не лише має винятковий теноровий голос, а й вміє ділитися своєю музикою з публікою, підкорюючи сцени великих оперних театрів та арен по всьому світу.
Тому, концерти Tenors BEL’CANTO завжди і всюди чекають з нетерпінням.
В цей вечір яскраві, неповторні голоси заслужених артистів України Василя Понайди, Володимира Кудовби та Романа Антонюка прозвучали у супроводі чудового оркестру Івано-Франківської філармонії “Harmonia Nobile” під керівництвом народної артистки України Наталії Мандрики, а програма поєднала хіти класичної та популярної музики.
Тенори вже не вперше у Франківську і дякують мешканцям міста та його гостям за теплу енергетику і душевну реакцію на їх концертний виступ.
Один зі співаків, Василь Понайда, є практично нашим земляком, він родом з сусіднього міста Долини, тому виступи на рідній землі викликають особливий щем і настрій.
“Сподіваємося, що наші програми не лише розважають, а й надихають та змушують задуматися про значення класичної музики у сучасному суспільстві. Класична музика і спів – це мости, які об’єднують різні культури та традиції. Вони показують важливість збереження та популяризації таких мистецьких форм, як спів, для розкриття краси та глибини людської душі”.
Співаки переконані, що музика та спів є інструментами перемоги над бар’єрами мови, культури і національності. Вони доводять, що мова музики і вокалу є універсальною і спільне відчуття краси та емоційного зв’язку може принести радість навіть у найчерствіші серця.
Зокрема, Володимир Кудовба наголошує на важливості своєрідної арттерапії у сьогоднішніх реаліях:
“У важкий воєнний час мистецтво стає не лише важливою, але і невід’ємною складовою життя суспільства. Мистецтво, будь то музика, література, живопис або театр, надає людям можливість відволіктися від стресів війни та знайти хоча б на мить втечу від негараздів”.
А Роман Антонюк роздумує над тим, як можна зберегти для нащадків їх музичну культуру – безцінну спадщину поколінь.
“Через мистецтво люди можуть виразити свої почуття, переживання та досвід, що допомагає знайти єднання і сприяє навіть психологічному відновленню. Воно надзвичайно важливе для збереження культурної спадщини у такі непрості часи, як зараз”.
Спеціально для франківської публіки колектив підготував прем’єру пісні з репертуару Елвіса Преслі, яка викликала у залі шалені емоції.
Загалом, кожен виконаний твір супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «Браво»!
Публіка довго не відпускала своїх фаворитів, усвідомлюючи, що такий вид мистецтва – це символ того, як музика може об’єднувати та надихати мільйони людей по всьому світу.
З артистами спілкувалася Руслана Гочіяєва-Шевчук
Фото: Юрій Рильчук, Руслана Гочіяєва-Шевчук
Читайте також:
- Івано-Франківська філармонія запрошує на вечір світових хітів
- Разом до перемоги: у Франківську муніципальні колективи грали на підтримку ЗСУ (ФОТО)
- За все відповідає мозок, і за музичні вподобання теж – Василь Тимків, директор філармонії на Прикарпатті (ФОТО)
Читайте нас у тг