Найбільш популярними в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу є спеціальності, на які лягатимуть основні відновлювальні роботи в державі – енергетичні, а також будівництво, інформаційні технології.
Про це розповів під час прес-конференції відповідальний секретар приймальної комісії ІФНТУНГ Олег Фафлей.
Він наголосив також на активній співпраці ІФНТУНГ зі стейкхолдерами, які з нетерпінням чекають на своїх підприємствах не тільки випускників, але й студентів ІФНТУНГ:
«Дуже плідно ведеться така робота. З минулого року залучення партнерів активно розгортається. Практично всіх наших випускників ми забезпечуємо практичними навиками. Стейкхолдери беруть їх до себе, і навіть студентів бакалаврату з третього курсу залучають до роботи в різних сферах. Цей напрям розвивається дуже активно», – розповів Олег Фафлей.
Також він ознайомив ЗМІ із нововведеннями та особливостями цьогорічної вступної кампанії, термінами вступу й актуальними освітніми програмами університету, 11 з яких – унікальні для Західного регіону.
Втім, унікальні не лише освітні програми, але й сама специфіка підготовки фахівців у стінах ІФНТУНГ.
«Вона не притаманна класичним та іншим ЗВО. Приміром, минулого року одна з потужних енергетичних компаній України взяла на дуальну форму навчання 48 наших студентів-бакалаврів, які, працюючи вахтовим методом по два тижні на роботі і два в аудиторіях, отримували фаховий досвід паралельно з навчанням і близько 15 тисяч гривень платні на руки. Плюс кращі з них отримували унікальну стипендіальну підтримку від групи компаній НАК «Нафтогаз» і ПАТ «Укрнафта», – каже ректор університету Ігор Чудик.
Власне, це й зумовлює курс на утвердження ІФНТУНГ як енергетичного університету.
За словами Ігоря Чудика, це означає створення середовища, яке стане основою для підготовки кадрів, проведення наукових досліджень і отримання проривних результатів у сфері енергетичної безпеки держави для перемоги, відбудови і виходу нашої держави на енергетичний ринок як країни, яка має кадровий потенціал, освоює природні ресурси, створює систему технологій і відповідно продукує нові види енергії.
Читайте також:
Читайте нас у тг