Прогрес летить вперед, але все ще залишаються ті, хто нізащо не змінить свій персональний комп’ютер — справжні цінителі класики і комфорту, працівники офісу і професійні геймери.
Гід по настільним комп’ютерам від COMFY за адресою: https://comfy.ua/ua/desktop-computer/ – найпростіша і зрозуміла шпаргалка для користувача!
Переваги
Настільний комп’ютер більш зручний тим, що:
- є можливість комплектації його необхідними деталями, які збільшують його працездатність;
- периферійні пристрої адаптовані для рук;
- комплектація дозволяє розташувати частини пристрою таким чином, щоб ПК займав мінімум місця і був максимально безпечний для здоров’я;
- пристрої, зміст яких не схильний до постійного транспортування, менш схильні до механічних пошкоджень.
Потужність
Показник потужності складається з декількох аспектів:
- персональний комп’ютер має різну кількість ядер в процесорі;
- характеристики материнської плати;
- Обсяг оперативної пам’яті;
- обсяг жорсткого диска;
- технічні характеристики і потужність відео, звуковий, мережевої карти.
Основа основ: материнка і процесор
Сьогодні найчастіше мінімальна комплектація процесора становить 4 ядра. Дорожчі ПК мають від 8 до 16 ядер. На продуктивність процесора також впливає рік його випуску, компанія. Дуже важливо, щоб процесор підходив під материнську плату. Материнку практично ніколи не міняють в робочій станції. Багато плат мають інтегровані чипсет відео і аудіо, карти підключення до мереж. Може вона бути укомплектована додатковими пристроями: ТВ-тюнером, точками підключення WiFi, вбудованим Bluetooth каналом передачі. Настільний комп’ютер з такими можливостями більш універсальний і багатофункціональний.
Пам’ять для зберігання і швидкодії
ОЗУ (оперативна пам’ять) може змінюватися в процесі роботи комп’ютера. Тут має значення кількість плат, які призначені для оперативки і розташовані на материнській платі, а також її формат. З кожним роком оперативки все більш потужні і об’ємні. Сьогодні є плати, розраховані на 8ГБ. Жорсткі диски придбати — не проблема. Важливо тільки дивитися, який чипсет йде на материнській платі, такого формату доведеться шукати і жорсткий диск. Сьогодні все більше людей вибирають зовнішні жорсткі диски.
Звук, зображення
Графічний процесор знадобиться любителям якісного зображення. В персональний комп’ютер для офісу піде і інтегрований пристрій. На якість карти впливає:
- швидкість зчитування інформації,
- обсяг її пам’яті,
- кількість вентиляторів, радіаторів.
Багато що залежить і від виробника. Далеко не всі відеокарти минулих років підтримують ті роздільні здатності відео, які сьогодні є на ринку. Безумовно, на сучасну, потужну карту висока ціна. Аудіокарта може бути:
- з функцією запису звуку,
- розширеним еквалайзером,
- додатковими функціями зміни звуку,
- застосування різноманітних ефектів звучання,
- розподілом звуку на різні аудіосистеми.
Корисна якісна карта у випадках, коли люди професійно займаються музикою, або для справжніх цінителів якісного звучання мелодій і кіно.
Бренд стаціонарного компьютеру
Під час вибору персонального комп’ютера дуже важливо звернути увагу на бренд виробника, оскільки від нього безпосередньо залежать надійність і довговічність усієї системи. Відомі світові компанії випускають високоякісну техніку з продуманим дизайном, інженерними рішеннями та ретельно протестованими компонентами.
- 2E — український бренд ПК, пропонує недорогі комп’ютери для дому та офісу.
- Acer — тайванська компанія, виробляє ноутбуки, настільні ПК та іншу електроніку.
- Apple — американський технологічний гігант, випускає преміальні комп’ютери MacBook, iMac, Mac Pro. Пристрої Apple цінуються за інноваційний дизайн, високу якість збірки, продуктивність і надійність.
- Artline — українська компанія з виробництва комп’ютерів для ігор і креативних завдань.
- ASRock — тайванська компанія, що спеціалізується на материнських платах для ПК.
- Asus — один із найбільших виробників комп’ютерів та серверів з Тайваню.
- Cobra — український бренд ігрових ПК.
- Dell — американська компанія, що постачає надійні бізнес-рішення. Комп’ютери та ноутбуки Dell цінуються за високу надійність, продуктивність, якість збірки та широкі можливості модернізації.
- Expert PC — українська компанія зі складання ігрових комп’ютерів.
- HP — американський IT-гігант, виробляє різні ПК, принтери та іншу техніку. Техніка HP відрізняється довговічністю і надійністю, орієнтована на корпоративний сегмент.
- Impression — українська компанія з виробництва комп’ютерів.
- Intel — найбільший світовий розробник процесорів для ПК.
- Lenovo — китайський технологічний гігант, випускає різноманітні ПК і гаджети. Компанія виробляє надійні та продуктивні ПК і ноутбуки для бізнесу та повсякденних завдань за конкурентною ціною.
- MeLE — китайський виробник міні-ПК і ТВ-приставок.
- ProLogix — українська компанія зі складання продуктивних ігрових комп’ютерів.
- Qbox — український виробник невеликих малопотужних ПК.
- QUBE — українська компанія зі складання доступних офісних комп’ютерів.
- Zotac — компанія з Гонконгу, спеціалізується на компактних і тихих ПК.
Знаючи специфіку різних брендів, можна підібрати оптимальний за співвідношенням ціни та продуктивності комп’ютер для вирішення необхідних завдань.
Де купити ПК в Україні
Магазин ПК Comfy.ua пропонує великий асортимент, що дає можливість купити комп’ютер в інтернет-магазині в будь-якій комплектації.
ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ
Читайте нас у тг