Івано-Франківськ
8.95
USD: 28.05
EUR: 33.1

На Рогатинщині допомогли малозабезпеченим сім’ям (ФОТО)

Соціальні працівники відвідали близько 70 сімей району.

Допомогу малозабезпеченим сім’я організував Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомили в Рогатинській районній державній адміністрації, пише ПІК.

Допомога малозабезпеченим сім'ям

Фахівці з соціальної роботи надали соціальні послуги, оцінили потреби та частково допомогли сім’ям. Людям у скрутному становищі передали одяг, іграшки, книги, маски та інше.

Відомо кожному, що вчасно надана будь-яка допомога – велика, мала, фінансова, моральна, іноді може врятувати людське життя… Закликаємо усіх жителів громади бути чуйними, добрими та милосердними щодня!“, – йдеться у дописі.

допомога малозабезпеченим мешканцям Рогатинського району

Довідково: Міжнародний день благодійництва проголошений резолюцією ГА ООН від 17 грудня 2012 року (затверджений 7 березня 2013) з метою заохочення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур і релігій, а також солідарності зі знедоленими. Співпадає й приурочений до Дня пам’яті Терези Калькуттської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї з засновниць (1950) і настоятельок Ордену милосердя, лауреата Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству».

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Читайте також:

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено