Знай наших! Франківець розповів, як виборов “срібло” Чемпіонату Європи з боксу (ФОТО)

22 листопада у чорногірському місті Будва відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату Європи з боксу серед молоді .

У змаганнях на першість континенту взяли участь 175 спортсменів, які представили 22 країни Старого Світу. На континентальній першості відмінно виступив наш земляк, студент Прикарпатського університету ім. В.Стефаника Василь Ткачук.

«Я вийшов на фінал і готовий був вибороти  «золото». Але поступився росіянину. Значить маю ще над цим працювати. Буду намагатися якнайкраще виступити на чемпіонаті світу», – наголосив спортсмен.

Щасливий призер також додав, що досягти успіху на першості континенту дуже було нелегко.

55A0AC2C FFAB 40B4 A1C4 84832AEF3ADA scaled

Цьому передували три місяці посилених тренувань, наполеглива праця і самовіддача на всі 100%.

«Я змалку любив спорт. Боксом почав займатися з 2015 року . Чому саме бокс? Як на мене, це – чоловічий вид спорту і мені дуже сподобався. Я завжди переглядаю бої наших відомих вітчизняних боксерів – Олександра Усика, Василя Ломаченка. Хочу бути як вони. Маю мрію стати олімпійським чемпіоном. І буду йти до цього», – поділився своїми планами Василь Ткачук.

За словами тренера Тараса Вінтоняка Василь увійшов до складу збірної України і вже незабаром розпочне підготовку до Чемпіонату світу з боксу.

Змагання світової першості, як повідомив тренер, відбудуться в квітні 2021 року в Польщі.