Івано-Франківськ
11.63
USD: 27.25
EUR: 33

Уряд збільшив фінансову підтримку малих фермерських господарств

Розмір бюджетної субсидії новоствореним фермерським господарствам збільшили з 3 тис. грн до 5 тис. грн на одиницю оброблюваних угідь (1
Кабінет Міністрів на засіданні 21 квітня ухвалив постанову, яка розширює державну підтримку фермерських господарств, зокрема запроваджує виплату 36 тис. грн за дорадчі послуги.

 Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише ПІК.

“Розмір бюджетної субсидії новоствореним фермерським господарствам збільшено з 3 тис. грн до 5 тис. грн на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Також запроваджено виплати у розмірі 36 тис. грн за сільськогосподарську дорадчу послугу. Крім того, розширено види корів, за які надаватиметься бюджетна дотація фермерським господарствам”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що документ було розроблено на підставі указу Президента України в частині підвищення фінансової спроможності фермерів та малих сільськогосподарських виробників.

«Саме малі фермерські господарства, які мають в обробітку невеликі площі та обмежений фінансовий ресурс, найбільше потребують посиленої підтримки з боку держави. Щоб стимулювати розвиток малого фермерства, ми збільшили фінансову підтримку новоствореним фермерським господарствам”, – заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Зазначається, що постанова також усуває адміністративні перешкоди при отриманні державної підтримки (зокрема, зменшується кількість поданих документів, скорочується час їх розгляду та прийняття рішення).

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено