Івано-Франківськ
18.59
USD: 27.25
EUR: 32.4

На Дністровському каньйоні провели видовищне “Свято неба” (ФОТО, ВІДЕО)

На Прикарпатті відбувся фестиваль для шанувальників пара- та дельтапланеризму "Свято неба". Організували його традиційно на Дністровському каньйоні.

1d9c2a98c2e21ffe scaled

Щороку він збирає любителів пара- та дельтапланеризму не тільки з Івано-Франківщини, а й з усієї країни. Минулоріч фестиваль не проводили через пандемію COVID-19, пише Суспільне Карпати.

Свято неба” є мобільне, тому що в останній момент може змінитися вітер, і ми змушені  будемо поміняти локацію. Сьогодні сприятливі погодні умови – це якраз одаївські північні напрямки вітру. Є якраз можливість піднятися на висоту пташиного польоту для того, щоб подивитися краще Дністровський каньйон”, – розповідає директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”, а також організатор заходу Михайло Ковтун.

Піднятися на висоту пташиного польоту. На Дністровському каньйоні провели “Свято неба”Суспільне Карпати

На фестивалі працюють інструктори з Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Львова.

80df294493739cf3 scaled

Борис Дасевич парапланеризмом займається з 2014 року, коли вперше спробував політати разом з інструктором. Розповідає, що це так його захопило, що вирішив й сам надалі стати парапланеристом:

Я сам місцевий. В нас тут літають, я змалку бігав –дивився, було дуже цікаво. Попробував, було дуже страшно наважитися, дуже-дуже. В цьому році я поставив рекорд нашої області. В рейтингу парапланеристів – на 16 місці з дальності польоту. Пролетів 195 кілометрів 600 метрів звідси у Вінницьку область“.

aa1b9ab6ff237042 scaled

Серед відвідувачів, які, попри дощову погоду, зібралися на майданчику в селі Одаїв, – Наталія Курилюк із Снятинщини.  На святі, каже, не вперше, цьогорічне їй особливо сподобалося.

Приїхали на “Свято неба” спеціально, бо бачили оголошення в інтернеті. Трошки вболівали за погоду, бо хотілося все ж таки побачити масштабніше свято. Бачу, тут дощик, але все ж кілька людей піднялися в небо – це вже круто. Можливо, якщо б краща погода була, спробувала б і сама“, – розповідає Наталія Курилюк.

Для відвідувачів фестивалю місцеві жителі влаштували невеличкий концерт.

Читайте також: 

 

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено