Правила рибальства в Україні вирішили осучаснити. В Держрибагентстві презентували проєкт оновлених Правил любительського і спортивного рибальства, які не переглядалися з 1999 року і наразі не відповідають вимогам сьогодення, повідомляють на сайті відомства, пише ПІК.
“Нові правила розроблені з урахуванням норм Угоди про Асоціацію Україна – ЄС шляхом врахування кращих практик сталого управління та досвіду Європейських країн в частині норм вилову та застосування знарядь лову”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, проєктом передбачені такі зміни:
– збільшено норми добування (вилову) водних біоресурсів з 3 до 5 кг на одного рибалку за добу, а особин особливо цінних видів водних біоресурсів – 3 шт. у межах допустимого розміру;
– зменшено заборонені місця для любительського та спортивного рибальства;
– уточнено положення щодо застосування знарядь добування (вилову), збільшено кількість дозволених гачків, способів добування (вилову) тощо;
– збільшено мінімально дозволені розміри водних біоресурсів для добування (вилову);
– уточнено умови здійснення підводного полювання та спортивних змагань.
У проєкті документу виключено багато морально застарілих норм і приведено дані Правила у відповідність до вимог законодавства, реалій сучасності та вдосконалено правове регулювання любительського, спортивного рибальства і підводного полювання.
Під час презентації Правил, були присутні основні представники любительських та спортивних риболовних організацій, а саме: Федерація риболовного спорту, риболовні клуби, громадські організації, риболовного туризму.
Проєкт документу підтриманий переважною більшістю учасників, а зауваження та пропозиції, які надійшли під час презентації, будуть опрацьовані в найкоротші терміни. Доопрацьований проєкт буде офіційно оприлюднений на вебсайті Держрибагентства.
Читайте також:
- У Косові презентували «Фестиваль Сирних Коників» (ФОТО)
- Суд ухвалив закрити на Прикарпатті готель “Вілла Білла”
- Оцінка експерта: Які є варіанти розрахунку пенсій для заробітчан
- 5 червня 2021: свята, події, іменини, прикмети, заборони
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг