Євро-2020: Збірна України зробила камбек, але поступилася Нідерландам (ФОТО)

У неділю, 13 червня, національна команда України стартувала на чемпіонаті Європи. Першим суперником «синьо-жовтих» стала збірна Нідерландів.

large

Після першого тайму рахунок був 0:0. Поєдинок проходив за домінування нідерландців. Але після перерви голами у воротах збірної України відзначився півзахисник Вейналдум (52 хв) та нападник Вегхорст (58 хв) – 2:0.

Втім на 72-й хвилині скоротив відставання в рахунку Андрій Ярмоленко, якому вдався чудовий удар. А вже за чотири хвилини Яремчук зрівняв рахунок. Малиновський шикарно навісив зі штрафного, а Роман замкнув головою – 2:2. Проте на 85-й хвилині Нідерланди знову вийшли вперед завдяки голу Думфріса.

ФУТБОЛ. Чемпіонат Європи-2020. Група “С”. 1-й тур. 14 червня.
Збірна НІДЕРЛАНДІВ – Збірна УКРАЇНИ – 3:2 (0:0)
Голи: Вейналдум (52), Вегхорст (59), Думфріст (85) – Ярмоленко (75), Яремчук (79).

НідерландиСтекеленбург, ван Анхольт, Блінд, де Врей, Тімбер, Думфріс, де Йонг, де Рон, Вейналдум, Депай, Вегхорст.
Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Сидорчук, Зінченко, Малиновський, Зубков, Ярмоленко, Яремчук.

У іншому матчі нашої групи “С” збірна Австрії не залишила шансів Північній Македонії – 3:1 (Лайнер, 18; Грегоріч, 78; Арнаутовіч, 89 – Пандєв, 28).

Ще в одному матчі ігрового дня (група “D”) збірна Англії мінімально перемогла хорватів – 1:0 (Стерлінґ, 57).

Пропонуємо Вашій увазі повний календар футбольного мундіалю Євро-2020.