Мери теж кохають, переконалася Прикарпатська інформаційна корпорація (ПІК), адже з нагоди свята любові розпитала рейтингових мерів Івано-Франківщини не про роботу, політику чи гроші, а про більш романтичну тему – кохання, що привело до шлюбу.
Ми поставили п’ять запитань і деякі мери радо погодилися дати відповіді:
- Як Ви познайомилися з дружиною?
- Як Ви освідчувалися?
- Скільки років Ви у шлюбі та скільки маєте дітей?
- Як святкуєте з дружиною День святого Валентина?
- Що для Вас означає кохання?
Андрій НАЙДА, голова Калуської громади
– З дружиною я познайомився ще в 1997 році, коли їй було лише 14, а мені 18 років, на дискотеці в школі, де вона навчалась. Так і зустрічались 4,5 роки і в 2002 році одружились. Маємо двоє дівчаток, одній 17 років, другій 9.
День Валентина святкуємо по-різному. Буває десь поїдемо вдвох, буває в якомусь затишному кафе. Це свято для двох. Щодо кохання, то це почуття, яке має бути не раптовим, а постійним, тоді точно проживеш з коханою дружиною все життя. Але і його слід постійно підживлювати увагою, ніжністю, подарунками, святами.
Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ, голова Коломийської громади
– Ми познайомилися, коли я пішов вперше на танці після того, як повернувся з армії. Там й вперше побачив Любу і з того дня почалася наша історія. Була така ситуація – хотів привернути її увагу. Це було 8 березня, ну й треба було щось подарувати. Я приготував тоді гарячі бутерброди та пригостив Любу. Це її тоді здивувало – вона не очікувала, що я вмію готувати.
Так в житті склалося, що рівно через три роки та три дні після початку стосунків у нас вже було весілля. Зробив пропозицію у неї вдома. А щоб здивувати, вирішив зробити це неочікувано. Тому зайшов до її будинку через чорний вхід і запропонував стати моєю дружиною.
У шлюбі ми з 1993 року, тобто цьогоріч буде 29 років. У нас з Любою троє дітей, двоє синів та дочка. Олегу – 27, Юрі – 17 років, а Златі – 8 років.
В День святого Валентина я завжди зранку вітаю дружину. Люблю приготувати їй сніданок, роблю каву, наливаю шампанське – так разом й снідаємо цього дня. Історія про гарячі бутерброди стала у нас традицією. Тому й на цей день я їх роблю. Щоправда, тепер я вже деколи експериментую і ковбасу можу замінити чимось іншим. Дружина ж мені нічого матеріального не дарує, хіба любов свою і раз у 10 років дитину (сміється).
Хто ж точно знає, що таке кохання? Для кожного воно різне. Для мене – це впевненість та терпеливість.
Василь АНДРІЄШИН, голова Бурштинської громади
– Ми познайомилися з Ярославою на храмовому святі в моєму рідному селі Світанку, що на Рогатинщині. В клубі на танцях з‘явилася тендітна незнайомка, яку неможливо було не помітити. Весь вечір ми танцювали майже кожен танець. А вже за півроку я прийняв рішення запросити її до танцю свого життя. Тож ми довго не зволікали і одружилися. Цієї весни святкуватимемо 39-річницю з того дня. Народили троє дітей, і вже маємо четверо внуків.
День святого Валентина – новомодне свято, і точно це свято не нашого покоління. Тому особливого значення йому не надаємо. Чого не можу сказати про кохання. Бо воно пронизує червоною ниткою все наше життя. І надає йому змістовного забарвлення.
Це почуття, про яке чоловіки не охоче говорять, але завдяки якому активно діють. Тож з досвіду хочу побажати усім відчути бодай раз в житті кохання до когось і від когось. І хай воно у Вас буде взаємним з того моменту на все життя!
– Знайомі з дружиною ми були з дитинства (причому, її дитинства, бо Ліза молодша на 7 років). Навіть був випадок, коли я, будучи старшокласником, у ролі Діда Мороза вручав їй подарунок, вона була ще у молодших класах. Буває так, що закохуєшся в людину, коли побачиш її по-іншому, знаючи багато років.
Освідчувався офіційно, у присутності батьків. Ми вже 18 років разом. Господь дарував нам двох доньок – Соломію і Варвару.
На День закоханих усе йде нестандартно , оскільки так склалося , що саме у цей день я народився. За взаємною згодою, на свята готові обійтися без подарунків, натомість намагаємося подорожувати кудись разом. Дарую квіти, але букети намагаюся формувати сам – разом з флористами. Їх веселить і дивує, коли чоловік знає назви майже усіх квітів, навіть таких, як улюблені дружинині ранункулюси, – зазначив пан Заремба.
Всіх зі святом! Кохайте і будьте коханими!
До слова, не всі мери виявили бажання поділитися особистою щасливою історією. Чи то вона вже виглядає не такою яскравою? Чи ситуація в громаді не дозволяє переходити на романтику? Чи не вміють “хлопці-керівники” сказати на публіку те, що не стосується суспільного?
Однак усі погоджуються, що кохання надихає на великі справи! Тож публічно не говорити про кохання сьогодні – це означає не обіцяти великих справ своїм громадам? Пишіть у кометарях.
Бажаємо нашим читачам відчувати та випромінювати любов не тільки у День Валентина, а впродовж життя!
- Андрій Найда: Бюджет у Калуша не такий, щоб велика громада могла «шикувати». Але на це працюємо (ФОТО)
- “Інтер’єр мого робочого кабінету має значно глибший підтекст, аніж просто результат якісного ремонту”, – Коломийський голова Богдан Станіславський (ФОТО)
- «Матриця розвитку Бурштинської громади» – як бачить її голова ТГ Василь Андрієшин (ФОТО)
- Куди піти на Прикарпатті: Вас вітають Богородчани (ФОТО)