Кабінет Міністрів України постановив, що на період воєнного стану державна реєстрація шлюбу можлива навіть, якщо один із наречених, який є військовим, не буде присутній особисто, пише ПІК.
“Проте військовослужбовець повинен надати заяву, яка буде підтвердженням згоди на шлюб. В ній також мають бути зазначені прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, громадянство. У разі обрання прізвища нареченого (нареченої) або приєднання до свого прізвища прізвища нареченого (нареченої) — також мають бути відомості про обране прізвище”, – йдеться у постанові.
Факт реєстрації шлюбу, якщо один із наречених є військовослужбовцем, також може засвідчуватися актом про укладення шлюбу, який складає командир (керівник) військовослужбовця та скріплює його гербовою печаткою відповідного органу.
Акт може складатися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку з тим із наречених, хто відсутній, або з обома відсутніми нареченими.
Документ про укладення шлюбу має містити відомості про дату та місце його складення, прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), дату народження обох наречених, їх громадянство, а у разі обрання прізвища одного із них або приєднання до свого прізвища прізвища іншого — також відомості про обране прізвище.
Далі акт надсилає командир до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для складення актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі — Реєстр).
Читайте також:
- У Кремлі призначили цапа-відбувайла за війну в Україні: бояться перевороту
- РФ поставила три умови: що окупанти вимагають від України (ОНОВЛЕНО)
- Під Харковом ліквідували генерал-майора російської армії
- Зеленський нагородив 96 героїв, які захищають Україну від російської агресії
- Ваш гороскоп на тиждень 7-13 березня
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram