Цього літа кількість субантарктичних пінгвінів, яких також називають віслюковими через характерні крики, на острові Галіндез сягала 4 тисяч.
Зараз навколо станції пінгвінів немає, втім є багато інших тварин, які не дають сумувати полярникам, інформує Національний арктичний науковий центр.
Поки в Україні весна, в Антарктиді триває осінь – період гостювання на острові Галіндез субантарктичних морських котиків та молодих південних морських слонів.
“Котики припливають сюди для відпочинку на рівних кам’янистих “ложах”. Причому, деяким з ним так до вподоби околиці “Вернадського”, що вони не залишають їх і взимку. Торік у червні морський котик став сніжним: його так замело снігом, що полярники не могли зрозуміти, чи то тварина, чи великий камінь”, – йдеться у повідомленні.
Морські слони здебільшого мешкають в районі Субантарктики, де на островах з весни до осені (на період розмноження та линьки) влаштовують берегові лежбища, а взимку повертаються до морського способу життя.
Водночас молоді тварини, які ще не беруть участь у розмноженні, восени іноді припливають на наш острів, щоб відпочити і, як і котики, дуже не люблять, коли хтось тривожить їхній сон.
“Ось такі цікаві сусіди зараз в наших полярників. Ну і звісно їм не дають сумувати ще деякі види птахів, які тримаються в районі станції весь рік, наприклад, сивка біла чи домініканський мартин”, – додали в центрі.
Читайте також:
- Бебі-бум: як в Антарктиді з яйця вилуплюється пінгвінятко (ВІДЕО)
- Полярники станції “Академік Вернадський” показали підростаючих пінгвінят (ФОТО)
- «Пінгві-бум»: неподалік станції «Академік Вернадський» почали вилуплюються пташенята (ФОТО)
- Українські полярники зняли на відео стрибки пінгвінів з води на берег
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг