Україна здобула на Олімпійських іграх 12 медалей (ФОТО)

За кількістю перемог Україна посідає 22-ге місце в загальній таблиці на Олімпіаді.
fs2vb5 c16x9x50px50p 0f9fd0a05ab62579ec86cc52cebd5c42 scaled

Українська делегація на відкритті Олімпійських ігор

Українські спортсмени завершили свої виступи на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Їм вдалося здобути 12 медалей.

Серед них — три “золота”. Одне з них приніс Україні боксер Олександр Хижняк, пише ПІК з посиланням на “Громадське“.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола золоту медаль, подолавши висоту 2,02 м з другої спроби.

c6xvea 267eadd4881875ecd904c6504ba4b675

Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко

Ще одне “золото” подарувала Україні збірна фехтувальниць — Ольга Харлан, Аліна Комащук, Юлія Бакастова й Олена Кравацька.

mrkk7p c6cf06a7287cfbea500da80d2a03c53f

Українські фехтувальниці

Українським спортсменам також вдалося вибороли п’ять срібних медалей. Зокрема, друге місце здобув Сергій Куліш у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, та гімнаст Ілля Ковтун у фіналі змагань на паралельних брусах.

3cjwiv efbe2f13d637b2a8c937982df631ac28

Ілля Ковтун

За кілька днів після того “срібло” забрав борець Парвіз Насібов. Веслувальниці Анастасія Рибачок та Людмила Лузан здобули срібну медаль у фіналі Олімпіади з веслування в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

vijjtj 7d8ea10faa300d17443d7036c4ee1b7f

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок

Борчиня Ірина Коляденко посіла друге місце.  Це найкращий результат України в жіночій вільній боротьбі на Іграх із 2004 року.

Фехтувальниця Ольга Харлан принесла Україні на Олімпійських іграх бронзову медаль. Ще одну — здобув легкоатлет Михайло Кохан. Того ж дня стрибунка Ірина Геращенко подолала висоту 1,95 м здобувши “бронзу”.

73kncu 05cdf7df098f7b0f68af9a016a2f8263

Ольга Харлан

Друге місце також посів борець Жан Беленюк. Цим він завершив свою спортивну кар’єру.

ajttsz 2e49889c0d522cad39be713e42ead853

Жан Беленюк.

Загалом, на Олімпіаді мали виступити 140 спортсменів від України. Однак, деякі з них знялися зі змагань. Зокрема, через хворобу не змагався Михайло Романюк.