Кіно
Сьогодні ми радимо ще одну українську нетипову комедію – «Мої думки тихі».
Режисер – Антоніо Лукіч.
«Мої думки тихі» – це українська комедія про звукорежисера, якому потрібно записати звуки закарпатських тварин. Герой вирушає в робочу поїздку з мамою, що морально ускладнює процес виконання завдання.
Не примітивний гумор, звичайна, не занадто літературна українська мова, «живі», природні діалоги, зрозумілі персонажі, абсурдні життєві ситуації – все це описує «Мої думки тихі». Як вміститися в плацкарті, коли твій зріст близько двох метрів? Чи можна кайфувати на відпочинку разом з мамою? Ба більше: їй треба зробити красиву фотку в полі з кульбабками та інше.
Найкраще у режисера виходить створювати мовчазні сцени, затянутість яких навмисне пробуджує незручність – вона викликає почуття сорому так, ніби все відбувається насправді. Можливо, не всі ці моменти сподобаються глядачам, проте і зайвими їх ніяк не назвеш.
Роль мами головного героя грає артистка театру і кіно Ірма Вітовська, досвід актриси добре гармонує з досвідом її героїні. Тому впевнені рухи і більш чітка мова перетворюються в природні риси товариською матері, яка завжди буде контрастувати на тлі більш замкнутого сина.
Також тут є діалоги, які треба не просто слухати, а й обдумувати. І взагалі, фільм вийшов таким, аби не лише посміятися (а ви точно будете це робити!), а щоб подумати, наприклад, про те, чому українські корови не дивляться в небо.
Дивіться та смійтесь!
Книга
Новенька книга Стівена Гокінґа – “Про Всесвіт коротко”
Колись усе почалося з космічного зернятка, що легко вмістилося б у горіхову шкаралупку…
Книгу варто прочитати всім, й вченим, й дослідникам космічного простору й тим, хто тільки зачаровано дивиться в зіркове небо, намагаючись збагнути походження Всесвіту.
На вас чекають:
• Карколомні таємниці світобудови
• Супергравітація і суперсиметрія
• Квантова теорія і М-теорія
• Теорія Ейнштейна і правила Фейнмана та спроба їх об’єднання
• Прогноз майбутнього для планети Земля
Наукова розвідка та водночас фантастична пригода від Стівена Гокінґа. Крізь простір-час, мембрани і струни, що рухаються в одинадцяти вимірах, до чорних дір, які ховають у собі безліч таємниць про наш величезний незбагненний Всесвіт.
Цікавого вам читання та перегляду!
З Вами Надя Дзінько, ПІК.
Читайте також:
Ваш гороскоп на тиждень: від 20 до 26 липня
Читайте нас у тг