Івано-Франківськ
-1.08
USD: 27.9
EUR: 31.8

У Карпатах створять високогірний всесезонний спортивно-туристичний кластер “Боржава”

Полонина Боржава з її розташуванням і транспортним сполученням сприятимуть розвитку туристичного потенціалу всього регіону.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів нараду, на якій відбулося обговорення проекту створення в Україні високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру на полонині Боржава.

Про це повідомляє Офіс Президента, пише ПІК.

Проект презентував представник австрійської гірськолижної індустрії, багаторічний учасник підготовки літніх та зимових Олімпійських ігор, бенефіціарний власник компанії «Боржава Ессет» Гернот Ляйтнер.

Він зазначив, що пандемія коронавірусу у світі створила такі умови, коли кожна держава береться розвивати внутрішні ресурси. Україна має унікальні ресурси та природу, а місце розміщення майбутнього кластеру – полонина Боржава з її розташуванням і транспортним сполученням сприятимуть розвитку туристичного потенціалу всього регіону, наголосив він.

Керівник Офісу Президента констатував, що Україна зацікавлена у втіленні цього проекту, та зазначив, що присутні на його обговоренні – це ті, хто буде офіційно залучений до роботи над його реалізацією.

Андрій Єрмак запропонував створити на базі Національної інвестиційної ради робочу групу щодо реалізації проекту.

«Що швидше ви будете готові презентувати Президенту детальний проект, терміни, кошторис – то краще. Ми готові сприяти на всіх рівнях. Щойно ці два етапи будуть пройдені, ми після опрацювання меморандуму юристами будемо готові його підписати», – сказав керівник Офісу Глави держави.

Андрій Єрмак також розповів, що за дорученням Володимира Зеленського опрацьовують питання приїзду в Україну голови МОК, і висловив переконання, що це було б доброю нагодою показати, як Україна готується до того, щоб стати одним з учасників конкурсу на проведення Олімпійських ігор. Також працюють  над питанням участі України у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028-го чи 2030 року.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський наголосив на важливості збереження природного середовища у місці створення кластеру.

Секретар Національної інвестиційної ради Леван Варшаломідзе зауважив, що така робоча група може розпочати свою діяльність уже після завершення цієї зустрічі.

Приєднуйтесь до нас у Telegram

Читайте також у ПІК:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено