Івано-Франківськ
-4.31
USD: 28.3
EUR: 33.95

Книга “Справа Василя Стуса” вийде в аудіоверсії

Озвучить книгу режисер та актор Ахтем Сеїтаблаєв,
Книга Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” буде опублікована в аудіоверсії.

Про це повідомив автор Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у Фейсбук., пише ПІК.

122382704 1678535888995278 3971751440226087689 n

“Чудова ранкова новина. “Справа Василя Стуса” вийде в аудіоверсії. Стус звучатиме голосом мого чудового друга, режисера та актора Ахтема Сеїтаблаєва”, – зазначив Кіпіані.

Водночас генеральний директор видавництва “Vivat” Юлія Орлова уточнила, що, зважаючи на велику кількість архівних матеріалів, книга буде спеціально адаптована для аудіоверсії.

“Ви ж пам’ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено”, – розповіла Орлова.

Нагадаємо, Медведчук подав до суду на автора книги про Стуса Вахтанга Кіпіані наприкінці серпня 2019 року. Він заперечував 9 епізодів з книги та вимагав заборонити її розповсюдження. Дарницький районний суд Києва 19 жовтня частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat та історика і журналіста Вахтанга Кіпіані про заборону видання і поширення книги “Справа Василя Стуса”.

У видавництві заявили, що подадуть апеляцію на рішення суду.

Виходячи з того, що вже було розповсюджено майже 20 тис. примірників книги, її вирішили додрукувати.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що МКІП рекомендує до читання книгу Вахтанга Кіпіані про справу Василя Стуса. Ткаченко додав, що поки справа буде в апеляції, особисто закупить частину накладу для національних бібліотек.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте також:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено