Івано-Франківськ

У Франківську раптово померла журналістка

Відійшла у вічність журналістка Боднарчук Наталія Аркадіївна.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, пише ПІК.

“Журналістська спільнота області зазнала непоправної втрати. Наталія Боднарчук була чуйною і доброзичливою, висококласним журналістом, надійним другом і добрим порадником для молодих журналістів. Сумуємо. Щиро співчуваємо родині покійної Наталії Аркадіївни. Хай земля їй буде пухом, а Небеса приймуть її душу в свої обійми!”, – йдеться в повідомленні.

Довідково:

Наталія Боднарчук народилася 27 листопада 1957 року в Березному на Рівненщині. 1979-го закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Відтоді – в Івано-Франківську.

Працювала в багатотиражних виданнях міста, газеті міської ради “Західний кур’єр”, власкором газети “Вісті з України”, в інформаційному агентстві УНІАН. Була головним редактором ділового журналу “Статус. Захід”, який об’єднував редакції у Львові, Хмельницькому, Вінниці, Луцьку та Івано-Франківську.

З червня 2010 року і до виходу на заслужений відпочинок працювала заступником головного редактора івано-франківської міської газети “Західний кур’єр”. Членкиня НСЖУ з 2001 року.

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено