Івано-Франківськ

“Вперше з 1991 року – без ЗМІ”: Зеленський представив Івано-Франківщині нового голову ОДА

Що відбувалося на нараді повідомляє Офіс Президента.

40cdcb2d89f61f276a6afc3e4fc95572 1609336055 extra large scaled

Як повідомляла ПІК сьогодні вранці, в Івано-Франківській ОДА чекають на Президента Зеленського.

Вперше за останні 29 років на робочу нараду в Івано-Франківській ОДА не запросили жодного місцевого журналіста чи представника національних телеканалів на Прикарпатті. Але що було на нараді у суто офіційному стилі повідомляє Офіс Президента, пише ПІК.

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з адміністративно-господарським активом регіону. Глава держави подякував за роботу попередньому голові ОДА та представив його наступника Андрія Бойчука, висловивши сподівання на успішну командну роботу в регіоні.

«Я вас вітаю і бажаю вам успіхів. Бажаю, щоб вам вдалося показати результати людям», – сказав Президент.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук зазначив, що ця посада є для нього великою відповідальністю.

«З першого дня налагоджуємо внутрішню управлінську комунікацію, співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування. Я зацікавлений працювати з кожним очільником громади, села, селища, міста, району над проблемними питаннями», – зазначив він.

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, який був у складі президентської команди, наголосив, що у 2020 році в Україні побудували фундамент децентралізації. Була сформована конфігурація об’єднаних територіальних громад. Він нагадав, що в результаті укрупнення в Україні тепер 136 районів замість 490, зокрема шість – на Івано-Франківщині.

«Багато чого було зроблено в рамках реалізації програми «Велике будівництво» в Івано-Франківській області, але цього ще недостатньо. Плани на 2021 рік більш амбітні”, – зауважив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що міністр Чернишов був на Прикарпатті восени. Тоді він жорстко критикував попереднього голову ОДА та його команду за суттєві недоліки у ліквідації наслідків червневої повені.

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте також:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено