Івано-Франківськ
13.15
USD: 26.75
EUR: 32.35

Цінова ситуація на Прикарпатті: які продукти найбільше зросли у ціні

На споживчому ринку області у квітні порівняно з березнем  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%.

Цінова ситуація на Прикарпатті: у квітні найбільше (на 11,2%) подорожчала соняшникова олія. На 7,5–1,2% підвищилися ціни на маргарин, продукти переробки зернових, м’ясо птиці, цукор, сало, рис, свинину, сметану, овочі, кисломолочну продукцію. Водночас на 2,7–0,8% подешевшали масло, риба та продукти з риби, фрукти. Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області, пише ПІК.

Цінова ситуація на Прикарпатті: у квітні найбільше (на 11,2%) подорожчала соняшникова олія.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося за рахунок підвищення цін на утримання та ремонт житла на 1,9% і плати за оренду житла – на 1,8%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 0,6% через подешевшання автомобілів на 1,1%, палива та мастил – на 0,8%. Водночас на 0,6% подорожчав проїзд в залізничному пасажирському транспорті.

Читайте також у ПІК:

 Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено