ФУТБОЛ. “Прикарпаття” впевнено переграє “Поділля” на виїзді

У суботу, 16 жовтня, у Хмельницькому відбувся матч 14-го туру чемпіонату Першої ліги "Поділля" - "Прикарпаття".

246054377 4473464699413961 7847088665596576176 n scaled

Івано-франківська команда перервала свою триматчеву безвиграшну серію, здобувши важливу виїзну перемогу у Хмельницькому.

До перерви «Прикарпаття» двічі вразило ворота господарів, і обидва голи були забиті після стандартів. На 16-й хвилині Писко виконав кутовий, і Василь Цюцюра головою переправив м’яча у ближній кут воріт, вдало зігравши на випередження у боротьбі із захисником – 0:1.

Другий гол прямим ударом зі штрафного забив Назарій Воробчак на 32-й хвилині, і м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 0:2.

На 60-й хвилині стався дуже прикрий епізод в центрі поля, коли Цюцюра після зіткнення з Мораренкои залишив поле на ношах. Як виявилося згодом, пошкодження капітана івано-франківців виявилося не таким серйозним, як виглядало у трансляції.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга 14-й тур.

“Поділля” (Хмельницький) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:2)
Голи: Василь Цюцюра (16), Назар Воробчак (32).

16.10.2021, м. Хмельницький, стадіон “Поділля”. Арбітр: В. Запрутняк (Вінниця)

“Прикарпаття”: Новак , Матушевський, Лень, Квасний, Писко, Семотюк, Цюцюра (Кузьмин, 62), Волошинович, Воробчак, 6 Рудюк (Дитко, 85), Горбаченко (Геник, 80).
Запасні: Сердюк, Пастух, Сікач, Толочко, Хома, Француз. Головний тренер – Олег Рипан

Попередження: Олександр Цибульник (19) – Владислав Семотюк (52), Михайло Писко (66).