Івано-Франківськ
-3.93
USD: 28.1
EUR: 31.75

Ваш гороскоп на тиждень 29 листопада – 5 грудня

Астрологи вважають, що дії Раків у цей період вплинуть на їх найближчі шість місяців, а Стрільцям радять продумувати стратегію свого розвитку.

120476491 1025695527874953 4681407913739371735 n 3 scaled

Ваш гороскоп на тиждень допоможе вибрати оптимальні кроки у складних ситуаціях, пише ПІК.

 • ОВЕН

У вас можлива зустріч із людиною, яка вплине на ваше життя. Посилюється розумова активність, кмітливість, підприємливість. У вас з’являється потяг до зміни місць, ви прагнете нових знань, вам хочеться щось змінити у своєму житті.

Ви знаходите відповіді на багато запитань, отримуєте ключі від проблем, усвідомлюєте, що і як потрібно зробити, щоб від них позбавитися. Гарний час для того, щоб заявляти про себе або надавати важливу інформацію.

 • ТЕЛЕЦЬ

Тиша та гармонія із собою направить вас на справжній шлях, і ви зможете насолоджуючись життям. Період сприятливий для роботи на самоті, сімейні питання виходять на перший план.

Намагайтеся звести до мінімуму кількість соціальних контактів — навколо вас може скластися нервова, емоційно нездорова атмосфера, що перешкоджає конструктивному спілкуванню з партнерами та вирішенню важливих ділових проблем. Період ефективний для вирішення особистих питань.

 • БЛИЗНЯТА

Активізуються конкуренти та недоброзичливці. Ви станете більш загострено сприймати вторгнення на вашу територію, а також спроби інших людей, які ставлять під сумнів ваші методи роботи. Хороший період для літературної, лекторської чи викладацької діяльності.

Ваше прагнення до особистих здобутків принесе результат, проте будьте готові до протистояння з опонентами. Почуття та емоції, що з’являться найближчим часом, можуть піти глибоко у підсвідомість.

 • РАК

Навколо вас може скластися нервова, емоційно нездорова атмосфера, що перешкоджає конструктивному спілкуванню з партнерами та вирішенню важливих ділових проблем. Але ви привабливі для представників протилежної статі, тому тиждень сприятливий для романтики, вирішення сімейних питань.

Ваші дії в цей період вплинуть на найближчі 6 місяців, тому раціонально використовуйте свої ресурси, не робіть нічого того, про що згодом можна пошкодувати.

 • ЛЕВ

Ваша готовність йти проти шаблонного мислення, чужих очікувань і надій може викликати обурення оточення, аж до серйозних конфліктів. Але з іншого боку, якщо ви враховуватимете інтереси інших та викликати симпатію до себе, то вам легше буде розкрити себе і знайти своє місце під Сонцем.

Може з’явитися можливість знайти лазівку, через яку ви отримаєте підтримку не лише вищих сил, а й реальних людей – впливових та багатих.

 • ДІВА

Обставини складаються для вас якнайкраще – у повсякденному житті ви зможете вийти з будь-якої проблемної ситуації. Ви зможете зайнятися творчою роботою, діяльністю, яка вам до душі, а отже, відчуєте себе щасливою людиною.

Переваги, завойовані або отримані вами в найближчий тиждень, можуть бути прихованими або принаймні неочевидними для оточення. Спроби зробити особистий вплив виправдають ваші очікування. На багато речей ви починаєте дивитися інакше.

 • ТЕРЕЗИ

Позитивні можливості періоду сприятимуть зростанню вашої душевної енергії, інтуїції та подоланню прихованих побоювань і тривог. Обставини змусять вас зайнятися внутрішнім світом. Якщо в цей період вам буде потрібна допомога, вона настане вчасно — з таємних або несподіваних джерел.

Протягом тижня буде можливість періодично відпочивати у тиші на самоті, поєднувати приємне з корисним. Невидимі сили в цей час обеззброюють ваших таємних ворогів.

 • СКОРПІОН

Може з’явитися потяг до духовного вдосконалення, бажання допомогти нужденним. Ваша здатність привертати увагу оточення у цей період безсумнівна: чарівність, бажання співпрацювати і почуття гумору змінять наявний стан речей на краще.

Творчим людям чи людям мистецтва слід використати тиждень для презентації себе та своїх творів.

 • СТРІЛЕЦЬ

Отримаєте дохід завдяки своєму хобі або захопленню та відчуєте, як зростає до вас інтерес. Любовні зв’язки сприяють поліпшенню фінансового стану. Вам варто використати всі можливості найближчого часу, не бійтеся ризикувати.

Організовуйте свої творчі проєкти, оновлюйте та розширюйте бізнес, демонструйте свою діяльність. Складайте плани, продумуйте стратегію розвитку, створюйте щось, але не відмовляйтеся від старого – це база і вона стане вам у пригоді.

 • КОЗОРІГ

З’являється багато варіантів у всіх сферах: найближчими днями найкраще присвятити порівнянню, вибору. У питаннях заробітків поки що незрозуміло, що саме найвигідніше для вас.

У життя приходить багато нового і незнайомого, але ви можете хвилюватися, нервувати через те, що поки що не розумієте, як усе це можна використовувати. Поступово все стане на свої місця.

 • ВОДОЛІЙ

Ваш творчий потенціал зростає, романтичні задуми будуть втілені у реальність. Будь-які інтернет-проєкти будуть успішно розвиватися та приносити прибуток.

Можливо, настав час для того, щоб задуматися – з чим або з ким час розлучитися. У ваше життя входить потенційний партнер, є шанси зустріти свого ідеального супутника. Якщо ви давно мрієте завоювати увагу людини, яка вам подобається, – дійте сміливіше.

 • РИБИ

Зростає ваш інтерес до протилежної статі, ви стаєте розкутішими, сміливішими, активнішими в питаннях кохання, легше йдете на контакт. Вас також помічають, надають знаки уваги. Навіть якщо виникають складнощі та перешкоди – все на користь.

Ви дорослішаєте, вам довіряють, покладають на вас відповідальність. Не поспішайте від чогось відмовлятися, поступово все зайве  саме собою піде з вашого життя.

depositphotos 128355834 stock photo loving couple in the autumn

Читайте також: 

До Нового року на Прикарпатті зрубають понад 23 тисячу ялинок

Назад в минуле: улюблене кафе “Казка” в Івано-Франківську (ФОТО)

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено