Івано-Франківськ

На Прикарпатті обладнають покращені стаціонарні пункти обігріву

Пункти розгортатимуть у житлових будинках, у народних домах, амбулаторіях, школах, дитячих садочках.

6376111770351049822883

На Прикарпатті у рамках всеукраїнського проєкту «Пункти незламності» обладнують покращені стаціонарні пункти обігріву .Мета проєкту «Пункти незламності» – допомога населенню у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням.

Наразі в Івано-Франківській області налічується 394 пункти обігріву. З їхнім переліком можна ознайомитися на офіційному веб сайті Івано-Франківської ОДА за посиланням https://www.if.gov.ua/civilnij-zahist/perelik-punktiv-obigrivu-na-teritoriyi-ivano-frankivskoyi-oblasti.

«Ці пункти зараз дуже потрібні, щоб у разі екстреної ситуації – аварійних відключень електроенергії чи теплопостачання, відсутності води і газу, спричинених ударами агресора по критичній інфраструктурі – жителі міст і сіл могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки комфортні умови та наявні зручності», — пояснює голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Пункти розгортатимуть у житлових будинках, у народних домах, амбулаторіях, школах, дитячих садочках. Покращені стаціонарні пункти обігріву передбачають наявність у них власне обігріву, укриття, мобільного зв’язку, доступу до Інтернету та телебачення, живлення для мобільних пристроїв, можливості приготування теплих напоїв та їжі, надання першої медичної допомоги.

Тож очільниця області доручила головам районних державних адміністрацій у найстисліші терміни здійснити обстеження умов у таких пунктах, вивчити їх забезпечення необхідним майном і обладнанням, аби, за потреби, привести до належного стану.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено