“Золотий матч”: визначився чемпіон Івано-Франківщини сезону 2022-2023 (ВІДЕО)

У середу, 21 червня, в Галичі визначився переможець чемпіонату Івано-Франківщини з футболу серед команд Першої ліги.

355010669 629742585919374 6013427060686992281 n scaled

У “золотому матчі” звання чемпіона розіграли “Благо-Юність” та ФК “Вільхівці”. Поєдинок відбувся на стадіоні “Галицький” в Галичі.

Долю зустрічі вирішив один гол, забитий коломиянами на 50-й хвилині. Відзначився Євген Данилюк, розповідає ПІК

Варто зазначити, що верхнянці мали чудову можливість зрівняти рахунок, коли на 82-й хвилині пробивали пенальті. Але Олег Мізерник пробив у поперечку.

До того ж, останні хвилини гри “Благо-Юність” провела в меншості (друге попередження отримав Руслан Майовецький).

У підсумку – мінімальна перемога ФК “Вільхівці” – 1:0, які стають чемпіонами області, “срібло” – у “Благо-Юності”, а “бронза” – у калуської “Гарди”.