Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. “Прикарпаття-ЗСУ” вирвало нічию проти “Агробізнесу” (ВІДЕО)

Івано-франківська команда продовжила свою безпрограшну серію, втрете поспіль зігравши внічию.

382041563 700230128812199 645211108802535188 n scaled

Якщо у двох попередніх домашніх матчах з лідерами – бузівською “Нивою” та “Епіцентром” – господарі були попереду, але не зуміли втримати переможний результат, то цього разу у Волочиську вже прикарпатці зуміли врятуватися від поразки у компенсований арбітром час – 1:1.

У першому таймі було багато боротьби, але по-справжньому гольових моментів було обмаль. А вже по перерві господарі відкрили рахунок: Гаврушко з меж штрафної пробив у дальній кут – 1:0. Відтак, “Агробізнес” перервав свою безгольову серію, яка тривала 427 хвилин.

Гості активізувалися лише наприкінці матчу: після удару Цюцюри свою команду врятував Білий. Однак на 4-й компенсованій хвилині після подачі з кутового Шинкаренко головою проштовхнув мяча за лігнію воріт – 1:1. Нічия у поєдинку старожилів Першої ліги.

Перша ліга. 9 тур. ФК Агробізнес – МФК Прикарпаття-ЗСУ – 1:1

• Голи: Гаврушко (50) – Шинкаренко (90+4)