Івано-Франківськ

На Прикарпатті у 2023 році 630 підприємців отримали мікрогрант на розвиток свого бізнесу

Івано-Франківщина у п’ятірці регіонів України за кількістю ухвалених рішень про надання мікрогрантів у 2023 році.

На Прикарпатті у 2023 році 630 підприємців отримали мікрогрант на розвиток свого бізнесу

Загалом, у 2023 році 630 підприємців з Прикарпаття, в тому числі 18 переселенців, отримали мікрогрант на розвиток свого бізнесу на загальну суму 152,5 млн грн. Після отримання коштів мікрогранту вони  створять 1322 нових робочих місця. Про це повідомляє ПІК обласна служба зайнятості.

“За результатами 2023 року Івано-Франківська область увійшла у п’ятірці регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень”, – йдеться у повідомленні.

  • Подати заявку на отримання мікрогранту можна через портал Дія https://is.gd/Zezi5a
  • Детальна інформація щодо умов програми «Власна справа» https://is.gd/xBaklo
  • Консультації з питань сфери зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF , а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33. Контактні телефони та адреса підрозділів обласної служби зайнятості за посиланням https://is.gd/u0nOYN

До слова, програма мікрогрантів є найпопулярнішою серед грантових програм урядового проєкту «єРобота». За підсумками 2023 року згідно програми «Власна справа» для майже 9,5 тисяч українців та українок ухвалено рішення про надання мікрогрантів на власний бізнес, передбачається створення більше 20 тисяч нових робочих місць, серед отримувачів — 57% жінок і 43% чоловіків, 19% заявників створять новий бізнес.

Читайте також у ПІК: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено