Івано-Франківськ

На березі Тиси виявили тіло людини

Наразі встановлюють особу потопельника.

FB IMG 1714981177500 scaled

На березі річки Тиса прикордонники виявили тіло людини. Загиблим є чоловік середнього віку з ознаками довготривалого перебування у воді. Документів при ньому не знайшли.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби, пише ПІК.

FB IMG 1714981179374 scaled

“Про виявлення тіла людини на березі Тиси, зі свого боку кордону, військовослужбовців відділу прикордонної служби «Тячів» повідомили румунські колеги. Наразі проводяться заходи щодо встановлення особи потопельника”, – йдеться у повідомленні.

Від початку 2024 року на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону, по обидва боки річкової ділянки кордону, виявили тіла семи чоловіків, які намагались незаконно подолати Тису.

Зазначимо, що від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України це вже 25 випадок виявлення тіла чоловічої статі на річковій ділянці кордону.

“Вкотре закликаємо усіх охочих незаконно покинути територію України не ризикувати своїм життям і здоров’ям. Глибина річки Тиса, якою на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону проходить кордон із сусідніми Румунією та Угорщиною, подекуди сягає 5 метрів глибини та 80 метрів ширини”, – додають прикордонники.

Читайте також:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено