
Фото ілюстративне
Напередодні в лісах поблизу села Сухоріччя Львівської області виявили трупи шести диких свиней, які загинули від африканської чуми свиней.
Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОВА, пише ПІК.
У Львівській РДА ухвалили рішення запровадити карантин в трьох та десятикілометрових зонах навколо місця виявлення інфекції.
У цих зонах проводитимуть регулярні перевірки свійських тварин, щоб своєчасно виявити можливі випадки захворювання. У разі виявлення симптомів хвороби у домашніх свиней, вживатимуть заходів.
Нагадаємо африканська чума свиней – вірусне захворювання, яке швидко поширюється серед свиней, не має ефективних методів лікування та веде до масової загибелі тварин.
До слова, перший спалах африканської чуми у Львівській області зафіксували у вересні 2017 року. Тоді випадок захворювання стався в особистому селянському господарстві в селі Грозьово Старосамбірського району.
У серпні 2019 року стався спалах у селі Кавське Стрийського району. Тоді від цієї хвороби загинуло 320 тварин.
Читайте також:
- Африканська чума свиней: на Косівщині знайшли двох мертвих кабанів
- Африканську чуму свиней виявили на Івано-Франківщині: перші подробиці
- На Коломийщині виявили випадок африканської чуми свиней
- У Снятині стривожені спалахом чуми диких свиней на Буковині: надіслали листи власникам тварин