Франківські футболісти здобули блискучу перемогу над командою з Львівщини

У другому попередньому етапі Кубку України МФК "Прикарпаття" перемогло «Фенікс» з Підмонастиря Львівської області.
239415260 4291098810983885 2300799068858151414 n scaled

Франківська команда розгромила суперників з рахунком 6:2 сьогодні, 18 серпня, на львівському стадіоні “СКІФ”, повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці МФК Прикарпаття, пише ПІК.

Початок розгрому поклав Роман Барчук, відзначившись вже на третій хвилині, а невдовзі Владислав Семотюк чітко реалізував пенальті – 0:2. В середині першого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами: Волошинович після передачі від Цюцюри забив третій гол, однак за лічені секунди господарі зусиллями Деревльова зуміли “розмочити” рахунок 1:3.

Інтригу у гру вніс молодий нігерійський легіонер Адель Бабатунде, який тільки вийшовши на заміну, головою пробив повз Піцана – 2:3. Цей пропущений м’яч лише розлютив івано-франківців, які відповіли одразу трьома голами наприкінці поєдинку. Свій перший “дубль” у футболці “Прикарпаття” оформив Михайло Писко, а поміж його голами відзначився також і Назарій Воробчак – 2:6.

До слова, цей поєдинок судив рефері з Хмельницького Віталій Маляр.