
В Івано-Франківську суд закрив справу про дорожньо-транспортну пригоду за участі самоката, визнавши правопорушення малозначним.
Про це на оперативній нараді в мера повідомив заступник начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Андрій Киричук, пише ПІК.
За його словами, тема самокатів залишається проблемною, оскільки досі немає чітких законодавчих норм, які б регулювали рух таких засобів пересування.
“Самокатчики і самокати – важка тема, оскільки вона потребує законодавчого регулювання. Ми так само звертаємо увагу на судову практику. За останній час, припустимо, в червні і липні місяці у нас було оформлено ДТП за участю самокатів із вини цих осіб, які керують самокатами. Суд закрив дані справи за малозначністю, хоча там було здійснено наїзд самоката на осіб, які отримали тілесні ушкодження. Але судова практика говорить про те, що це є малозначне правопорушення“, – йдеться у повідомленні.
Наразі триває ще один розгляд ДТП за участю електросамоката, де водій перебував у нетверезому стані.
“Щодо знаків пішохідних зон і порушників, так само воно було актуалізовано і після впровадження певних обмежень, на тих ділянках, які оголошувалися, здійснюється посилене патрулювання, яке можемо забезпечити. Оскільки працівники патрульної поліції також задіяні до відсічі збройної агресії і забезпечення територіальної цілісності”, – додав Андрій Киричук.
Нагадаємо, на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху Івано-Франківської міської громади прийняли рішення обмежити рух індивідуального електротранспорту в пішохідних зонах.
Зокрема, заборонили пересування електросамокатів, електровелосипедів, сігвеїв та подібного транспорту на таких вулицях: Січових Стрільців, Галицька, Гетьмана Мазепи, Станіславська, Шеремети, Вірменська, Левка Лук’яненка, Грушевського, Вагилевича.
Читайте також:
- Прокатні самокати вже не їздять центром Франківська – Михайло Смушак
- У центрі Івано-Франківська заборонили електросамокати
- У Франківську збили 12-річного хлопця на електросамокаті
- У Франківську автомобіль наїхав на водія самоката (ФОТО)